• 0 (262) 331 15 69
  • img

Daıkın Klima Servisi

Daıkın Klima Servisi

Daıkın Klima Servisi

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Daıkın Klima Servisi

Son dönemlerde, ülkemizde, evlerde ve ofislerde kullanılan klimaların, Daikın marka olduğu görülmeye başlanmıştır. Daikın klima servisi ihtiyaçları firmamız tarafından karşılanmakta ve teknik servis hizmeti verilmektedir. Kullanmakta olduğunuz klima yeni bile olsa belirli bir kullanım süresi sonrasında arıza yapmasını beklemeden, periyodik bakımlarının yaptırmalısınız. Servis hizmetlerimizi 7/24 sunuyor, tüm Daikın marka klima modellerinin bakımlarını, teknik servis kalitesi ile yapıyoruz.


Müşteri Memnuniyeti


Daikın klima servisi hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetine her zaman önem veriyor ve memnuniyet oranının %100 olmasını sağlıyoruz. Tüm servis elemanlarımızı, klima cihazlarında kullanılan yeni teknolojiler hakkında bilgilendiriyor, meydana gelebilecek sorunları anında çözmelerini sağlıyoruz. Yaptığımız bakım işlemlerinde, iç ünite ve dış ünite bakımlarını, cihaz için temizliklerini, arıza oluşturabilecek parça tespitlerini ayrı ayrı yapıyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimizden, müşterilerimizin memnun kalmasını ve cihazlarını güvenli kullanmalarını sağlıyoruz.


Düzenli Klima Bakımları


Daikın klima servisi olarak, kullanılan klimaların bakımlarının düzenli yapılması gerektiğini vurguluyoruz. Düzenli bakımlar, periyodik bakım olarak adlandırılmaktadır. Evinde konforlu bir ortam için klima kullananlar, yaz ayları başlamadan ve yaz ayları sonunda olacak şekilde yılda iki defa bakım yaptırmalıdır.

Yapılan bakımlar şu faydaları gösterir;

  • Temiz hava sağlar
  • Cihazda ani arızalanmalar önlenir
  • Verimlilik oranı artar
  • Daha az enerji harcar
  • Klima hastalıklarının oluşmasını önler

Teknik servis elemanlarımız, tüm bakım hizmetlerini verirken, bu faydaların oluşmasını sağlayacak şekilde güvenli hizmet verirler.


Bir Telefon Kadar Yakınız


Klima servis hizmetlerimizde, hıza, güvene ve kaliteye önem veriyoruz. Daikın klima kullanıcılarının mağduriyet yaşamaması için 7/24 hizmet veriyor, kendilerine bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtiyoruz. Servis talebinde bulunan müşterilerimize, ekiplerimizi hemen yönlendiriyor ve bildirilen soruna ya da talep edilen hizmete göre donanımlı olarak gitmelerini sağlıyoruz.


Parça Değişimi


Klima cihazlarında meydana gelen arızalarda, parça değişimi fazla yapılmamaktadır. Arızaların büyük oranı, cihaz içi kirlenmeden kaynaklı olduğu için ekiplerimiz, detaylı temizlik yaparak sorunları çözmektedir. Büyük arızalar oluştuğunda, parça değişimine ihtiyaç duyulduğunda, Daikın orijinal yedek parçalarını kullanarak, parça değişimini yapıyoruz. Verdiğimiz servis hizmetlerimizde müşterilerimize parça ve işçilik garantisi veriyoruz.

 

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.