• 0 (262) 331 15 69
  • img

Baykan Kombi Servisi

Baykan Kombi Servisi

Baykan Kombi Servisi

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Baykan Kombi Servisi

Kombi servislerinde istenen kalitenin bulunması oldukça zordur. Bundan dolayı Baykan kombi servisi ihtiyacı taleplerinizde en iyisini sunmak adına çabalayan firmamızdan destek alabilirsiniz. Servis olarak yetkili şekilde çalışmamız ve uzun zamandır faaliyette olmamız daha çok tercih edilmemize neden oluyor. Kombiler uzun süre kullanmak isteyenler için bakım yapılması zorunlu olan makinelerdir.


Çünkü kış aylarında aralıksız çalıştıkları bile olur. Bunun için servisimiz her türlü bakım, onarım, parça değişimi veya tamirat işlemlerinde size yardımcı oluyor. Firma olarak yetkili ve tüm yasal belgelere sahip bir şekilde hizmet veriyoruz. Hizmet verirken aynı zamanda müşterilerimizin de memnun olmasını önemsiyoruz.


Sunduğumuz Kombi Hizmetleri Nelerdir?


Kombinizle alakalı olarak Baykan kombi servisi imkanlarından yararlanmak istediğinizde yapmanız gereken iletişime geçmek olmalıdır. Kombi konusunda kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermek önceliklerimiz arasında yer alıyor.

Kombinizin:

  • Isıtmasında sorun olması
  • Bakımının gelmesi
  • Dengeli ısıtmaması
  • Petek sorunu yaşaması
  • Arıza ışığında yanma olması
  • Havasının alınması gibi birçok konu ile başlayan ve uzayan bir liste içeriğini alacak şekilde sunduğumuz hizmetlerimiz vardır.

Bu hizmetler sayesinde oldukça sorunsuz ve ısınma konusunda sıkıntı olmadan kombi kullanmanız söz konusu olacaktır.

Parça Değişimi ve Garanti İlişkisi


Baykan kombi servisi olarak yerine getirdiğimiz hizmetler arasında bulunan bakım, onarım, tadilat veya diğer işlemler için garanti kapsamında olma halinde ödeme alınmaz. Bu işlemlerin tamamını yetkili servis olarak hemen yerine getiriyoruz. Yapmanız gereken tek işlem ise imza atmak ve yapılan işlemleri kontrol etmek olacaktır. Bunun dışında gerekli olduğunda parça değişimi yapılması gerekebilir.


Parça değişimi yapılması gerektiğinde elemanlarımız nedenleri hakkında bilgi verecektir. Onayınız ile birlikte parça değişimini orijinal, faturalı ve oldukça kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Bunun için de en makul rakamları sunmak adına toptan aldığımız parçaları kullanıyoruz.


Elemanlarımız ve Çalışma Prensiplerimiz


Elemanlarımızın tamamını çalışma prensiplerimize uygun ve son derece hızlı hareket eden kişilerden seçiyoruz. Pratik, alanında deneyimi olan ve kısa süre içinde çözüm üretebilen kişiler olduklarından dolayı hemen iletişime geçerek sorunları ortaya koyuyorlar. İletişim ve bilgi verme noktasında herhangi bir eksikleri olmaması adına donanımlı olmalarını sağlıyoruz. Servisler konusunda güven duyulmasının önemli olduğunu bilerek hareket ediyor olmamızdan dolayı kombi işlemlerinizin fazlasıyla titizlikle çözülmesini sağlıyoruz. Bunun için mutlaka çalışanlarımızın tecrübeli kişilerden oluşmasını istiyoruz.


Neden Müşterilerimiz Memnun Oluyor?


Kombi konusunda desteğe ihtiyacı olan herhangi bir müşterimiz olduğunda hemen iletişim numaralarımızdan yardımcı oluyoruz. Kısa süre içinde randevu oluşturarak adrese en yakın ekibin ulaşmasını sağlıyoruz. Yetkili, uzman ve oldukça profesyonel bir şekilde hareket ederek konuyla alakalı çözüm üretiyoruz.


Garanti kapsamında ücretsiz bir şekilde elemanlarımız tüm işlemlerinizi yerine getiriyor. Bakım işlemlerimiz sayesinde kış aylarında size sağlıklı bir şekilde hizmet sunan kombilerinizin olması adına çabalıyoruz. Maliyetlerin uygun olmasını ve gerekli olduğunda parça değişimlerinde orijinal ürün kullanılmasını amaçlıyoruz.


Bu sayede aldığınız hizmetten memnun kalıyorsunuz. Kombi ile alakalı yapılan işlemden sonra ilişkilerin uzun süreli olması ve gelişmemiz adına destek olmasını sağlamak için geri dönüşümler yapıyoruz. Arayarak ve değerlendirme yapmanızı isteyerek firmamız hakkındaki görüşlerinizi inceliyoruz. Servisimiz tarafından verilen tamir ve teslimat sürelerine sadık kalmaya çalışılıyor.


Elemanlarımız hızlı ve alanında uzman kişiler olduklarından dolayı iletişim sorunu da yaşanmıyor. Bunun için kombi bakım, onarım, tadilat ve diğer işlemlerinizde yapmanız gereken telefon numaramız aracılığı ile bilgi almaktır. Servisimizden memnun olan ve fazlasıyla olumlu dönüş yapan müşterilerimizden birisi olabilirsiniz.

 

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.