• 0 (262) 331 15 69
  • img

Körfez Klima Servisi - Klima Tamir Bakım ve Montaj Hizmetleri

Körfez Klima Servisi

Klima Tamir, Bakım, Montaj ve Onarım Hizmetleri

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Körfez Klima Servisi - Klima Tamir Bakım ve Montaj Hizmetleri

Günlük çalışma ortamlarının ya da evleri daha konforlu hale getirilebilmesi için iklimlendirme sistemleri kullanılmaktadır. Körfez klima servisi olarak, yeni aldığınız klimanızın montajını ve devamında tüm bakım hizmetlerini veriyoruz. Günümüzde, klima sistemleri, lüks değil ihtiyaç haline gelmiştir. Kapalı alanların ısıl konforu klimalar ile daha kolay ve verimli olarak sağlanmaktadır. Servis hizmetlerimizden faydalanarak, güvenli montaj, kaliteli bakım ve tamir hizmetlerini hemen alabilirsiniz.

Körfez Klima Servisi

Klima sistemleri kurulumu yapıldıktan sonra, istenilen verimlilikte çalışabilmesi için bütün bakım hizmetlerinin, uzman ekipler tarafından yapılması gerekir. Körfez klima servisi hizmetlerimizi, 7/24 olarak, profesyonel ekiplerimizle sunuyoruz. Günün her saatinde, çağrı merkezimizi arayabiliyor ve servis kaydınızı oluşturabiliyorsunuz. Yapacağımız bakımlar, cihazların çalışma verimliliğini ve kullanım ömrünün uzun olmasını sağlayacaktır. Servis talebinde bulunurken, klima cihazı markasını belirttiğinizde, ekiplerimiz yanlarında o marka ürün için yedek parça bulunduracaktır.

Körfez Klima Servis Hizmetlerimiz

Körfez klima servisi hizmetlerimizi, müşterilerimize her alanda sunmaya çalışıyoruz. Klimalar hem yaz aylarında hem de kış aylarında ısınmak ve serinlemek amacıyla kullanılmaktadır. Klima servisimizden şu hizmetlerimizi talep edebilirsiniz.

  • Klima montajı
  • Klima periyodik bakımı
  • Klima arıza tamiri
  • Klima demontajı

Klima kullanılan alanda yapmak istediğiniz tadilat türü çalışmalarınıza katkı sağlayabilmek için kurulu bulunan klima sistemini yerinde söküyor ve tadilat sonra tekrar en iyi şekilde yerine takıyoruz.

Klima da Uzman Servis Hizmetleri

Klima bakımları için servis hizmetlerinin, güvenilir ve alanında uzman olan ekiplerden hizmet alınması önemlidir. Bizler, Körfez ve Kocaeli bölgesinde, hizmet veren, tüm hizmetlerini uzman ekipleri ile sunan bir firmayız. Klimalar, birçok bileşenden oluşmakta ve hassas ayarlar yapılması gereken teknolojik cihazlardır. Bunun için tüm montaj, bakım ve tamir işlemlerinde uzman ekiplerden hizmet almaya dikkat etmelisiniz.

Klima Servis Talebi

Uzman ekiplerimiz ile verdiğimiz tüm hizmetlerimizde, müşteri memnuniyeti oluşturuyoruz. Klimanızın daha verimli çalışması için mevsim geçişlerinde genel bakımlarını yaptırmalısınız. Servis için çağrı numaralarımızı arayarak, servis talebi oluşturduğunuzda, ekiplerimiz aynı gün sizlere hizmet verecektir. Servis talebinde bulunurken, arıza tamiri ya da periyodik bakım olduğunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.