• 0 (262) 331 15 69
  • img

Kocaeli, İzmit Kombi Tamiri, Hızlı ve Hesaplı Kombi Tamir Servisi

Kombi Tamiri

Kombi Tamir ve Onarım hizmetlerimizden şimdi faydalanın. Profesyonel teknik servis hizmetleri

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Kombi Tamiri - Profesyonel Kadro, Hızlı Servis

Ülkemiz genelinde, ısınma amacıyla doğalgaz kullanılmaya başlandıktan sonra kombi cihazları kullanılmaya başlamıştır. Kombiler, doğalgazı kullanarak suyun ısıtılmasını sağlamaktadır. Isınan su kalorifer tesisatında dolaşarak ortamın ısınmasını sağlar. Kombi tamiri servisi olarak, montaj ve her türlü arıza bakımlarını yapıyoruz.

Kombiler elektrik ile çalışmakta ve doğalgazın yanmasını sağlayarak, suyu ısıtmakta ve basınçlı bir şekilde dolaşımını sağlamaktadır. Elektrik, su ve doğalgaz enerjilerinin birlikte kullanıldığı tek elektronik cihazlardır. Bunun için bakımı ve tamiri uzmanlık istemektedir. Firmamız, servisleri ile tüm müşterilerimize güvenilir hizmetler vermektedir.

Kombi montajı işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra, kullanım ve bakım konusunda müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Özellikle evlerde kullanılan kombilerin yılda bir kez genel bakımının yapılması gerektiğini, bakımı yapılmayan kombilerin daha kısa sürede arıza yapabileceğini belirtiyoruz.

Kombi Servis Hizmetlerimiz

Kombiler, uzun süre kullanım sonrasında, çeşitli arıza uyarıları verebilecektir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için servis hizmetlerimizi 7/24 veriyor ve sorunları gideriyoruz.

Servis hizmetlerimizde, kombi marka seçimi yapmıyor, tüm markaların bakımlarını güvenle yapıyoruz. İşçilik konusunda sorun yaşanmaması için servisimizde yer alan elemanlarımızın eğitimli ve deneyimli olmasına özen gösteriyoruz. Hizmetlerimiz arasında;

  • Kombi montajı,
  • Periyodik bakımı,
  • Arıza tamiri,
  • Parça değişimi
  • Petek temizliği,

Hizmetleri bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimizde kalite ve güvene önem veriyor, garantili servis hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimiz çağrı merkezi numaramız üzerinden servis talebinde bulunabiliyor, servislerimiz hemen yönlendirerek gerekli bakımların kısa sürede yapılmasını sağlıyoruz. Hızlı hizmetlerimiz ile yaşanabilecek olan mağduriyetlerin önüne geçiyoruz.

Kombi Bakımının Önemi

Kombiler elektronik cihazlardır ve sürekli sıcak su üretmektedir. Sürekli çalıştığı için içerisinde oluşacak kirlenmelerden dolayı bazı arıza uyarılarını vermeye başlayacaktır. Kombi bakımı, cihazın güvenli kullanımı ve enerji tasarrufu açısından önemlidir. Bakımı yapılmayan kombilerde, ateşleme gözlerinde kirlenmeler oluşacak ve yeterli oranda ateşleme yapamayacağı için istenilen ısıyı veremeyecektir. Arazı yapan kombiler güvenli riski oluşturabilecektir. Bunun için görülen her arıza durumu için hemen servisimize bilgi verilmeli ve gerekli bakım yaptırılmalıdır.

Bakım yapıldığında, su ve gaz yönlendirme vanaları, elektronik kart sistemi, kombi baca sistemi gibi tüm bölümlerini kontrol ediyor ve temizliyoruz. Yaptığımız bu bakımlar, kombinin gaz sızdırma, su kaçırma ve daha fazla enerji harcama gibi sorunları önleyecektir.

Arıza Bakımları

Kombilerde, çeşitli nedenlerden dolayı su basınç ayarları düşmekte ve cihazın arıza uyarısı vermesine neden olabilmektedir. Diğer arıza nedenlerinden birisi de elektronik kart üzerinde oluşan sorunlardır. Firmamız, tüm kombi markaları için verdiği bakım hizmetlerinde, cihazın su ve gaz giriş çıkışları kontrollerini yapıyoruz.

Arızalı olan bölümü tamir etmeye ya da orijinal yedek parça değişimi yaparak düzenli çalışmasını sağlıyoruz. Servis hizmetlerimizde garanti veriyor ve müşterilerimizin arıza bakımlarını daha ucuza yaptırmalarını sağlıyoruz.

Kombilerde meydana gelen arıza türleri, doğalgaz kaçağına neden olabilecek, can güvenliği riskini ortaya çıkartabilecektir. Bunun için servisimiz, 7/24 hizmet vererek müşterilerimizin yanında olmaktadır.

Kombi Arıza Kodları

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.