• 0 (262) 331 15 69
  • img

Servisimiz, alanında uzman ekipleri ile tüm klima modellerinin bakımlarını yapmaktadır.

Klima Bakımı

Klima Bakımı Konusunda Uzman Teknik Personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Klima Bakımı - Uzman Teknik Personelimizle Klima Bakım Hizmeti

Klimalar, yaz ve kış kullanılabilen, ortam sıcaklığını sağlayan cihazlardır. Yazın aşırı sıcaklarda serinleme sağlarken, kışın soğuk havalarda ısınma sağlamaktadır. Klimaların düzenli çalışabilmesi için bakım hizmetleri veriyoruz. Klima bakımı servisi olarak, müşterilerimizin kullanmış olduğu tüm klima markalarının bakımlarını yapıyoruz. Servis hizmetlerimizde, klima montajı, bakımı, filtre temizliği işlemlerini güvenli bir şekilde yapıyoruz. Klima kullanıcılarına, cihazların kullanımı ve ne zaman bakımının yapılması gerektiği konusunda bilgilendiriyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz ile hizmet veriyor, klimaların kullanıldığı ortama temiz hava vermesini sağlıyoruz. Bakımsız klimalar, düzensiz çalışacak ve ortama kötü koku yayabilecektir.

Klima Bakımında Yapılan İşlemler

Klima kullanıcıları özellikle mevsim geçişlerinde bakımlarını yaptırmalıdır.

Güvenilir bir firma olarak vermiş olduğumuz bakım hizmetlerinde, şu işlemleri yapıyoruz;

  • Hava filtreleri temizliği
  • İç fan temizliği
  • Gaz basınç kontrolü
  • Eksik gaz basma işlemi
  • Elektrik bağlantı kontrolleri
  • Drenaj tavası ve hat temizliği
  • Bağlantı kontrolleri

Bu işlemleri her bakımda yapıyor, klima cihazlarının ilk günkü gibi verimli çalışmasını sağlıyoruz. Her mevsim değişiminde, klima filtrelerinde tozlar birikmektedir. Bu tozlar temizlenmediğinde, soğuk hava ya da sıcak hava verimi düşecek, istenilen verim elde edilemeyecektir. Ortam sıcaklığını ayarlayamadığı için cihaz daha fazla çalışarak enerji sarfiyatını artıracaktır. Bunun için bakımların düzenli yapılması gerektiğini tüm müşterilerimize bildiriyoruz.

Klima Bakımımın Önemi

Sağlıklı bir yaşam alanı için kullanılan klimaların bakımlarının yapılması önemlidir. Servisimiz, alanında uzman ekipleri ile tüm klima modellerinin bakımlarını yapmaktadır. Bakımı yapılan bir klima, düzenli çalışır ve uzun ömürlü olur. Filtreleri temiz olacağından, istenilen ayarda ısıyı rahat yayacak ve fazla zorlama olmayacağı için elektrik tasarrufu sağlayacaktır.

Mevsimsel olarak pakımlar yapıldığında, yazın daha iyi soğuturken, kışın daha iyi ısınma sağlayacaktır. Bakımla olan cihazların arıza yapma ihtimali düşük olacak, kullanıcısını mağdur etmeyecektir. Yapılan bakımlar, klimanın daha sessiz çalışmasını sağlayacak ve çalışırken kullanıcıyı rahatsız etmeyecektir. Görüntü kontrolü de yaparak, estetik görünmesini sağlıyoruz. Klima bakımlarının düzenli olarak yapılmasının önemi çok büyüktür. Servisimize bakım talebinde bulunan tüm müşterilerimize bakımı yaptırmanın kendilerine sağlayacağı avantajları anlatıyoruz.

Klima Periyodik Bakımlar

Alanında uzman ekiplere sahip olan firmamız, klima montajı, sökme, takma, arıza onarımları, satış ve her türlü bakım hizmetlerini vermektedir. Kurumsal firmalar ile periyodik bakım anlaşmaları yapıyor ve mevsim değişimlerinde, tüm klimalarının bakımlarını yapıyoruz. Periyodik bakım hizmetlerini yılda iki defa uyguluyoruz. Yaz ayından kışa geçiş ve kıştan yaza geçiş dönemlerinde düzenli olarak yapıyoruz.

Periyodik bakım hizmetlerimiz dışında, bir arıza oluştuğunda ya da farklı durumlarda ekiplerimiz gerekli müdahaleyi yaparak, sorunları çözüme kavuşturmaktadır. Bakım hizmetlerimizi verirken, klimalarda oluşan arızalardan dolayı değişmesi gereken yedek parçaları, ürün markasına göre orijinal olarak temin ediyoruz.

Kaliteli servis hizmetlerimiz ile müşteri güvenini kazanmaya çalışıyor, sektörümüzde güven duyulan bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Klimalarda Bakım Nasıl Yapılır?

Klima bakımlar

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.