• 0 (262) 331 15 69
  • img

Kartepe Kombi Servisi - Kombi, Tamir, Bakım ve Petek Temizliği

Kartepe Kombi Servisi

Kartepe Kombi Servisi, Tüm marka ve model kombi teknik servis hizmeti.

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Kartepe Kombi Servisi - Kombi, Tamir, Bakım ve Petek Temizliği

Kartepe ve çevresinde oturanlar, Kartepe Kombi Servisi ürünlerinin bakımları için servisimizi her zaman arayabilirler. Ekiplerimiz servis garantili hizmet vermektedir. Periyodik bakımlarda, tüm parçaları kontrol ettiğimiz için hasar gören, arıza yapabilecek parçaları tespit ederek değiştiriyoruz. Parça değişimlerinde, ürünün modeline uygun orijinal yedek parçaları tercih ederek, cihazın ilk günkü gibi yeni olmasını sağlıyoruz.

Kartepe Kombi Servisi vermiş olduğu servis hizmetlerinin kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak için ekiplerimizin uzman kişilerden oluşmasına dikkat ediyoruz. Alanında uzman elemanlarımız ile vermiş olduğumuz hizmetlerimizde müşterilerimiz firmamıza her zaman güven duymuştur. Servis garantili hizmetlerimiz ile Kombi markasına bağlılığı ve firmamıza duyulan güveni artırıyoruz.

Kombi bakımı sonrası, çalıştırıldığında, sıcak su ve petek ısınmaları kontrol edilir, gerekli ayarlamalar yapılarak, çalışır vaziyette teslim edilir.

Kombi Bakımının Önemi

Birçok insan, evlerinde ya da iş yerlerinde kullandığı çeşitli elektrikli cihazlar arıza yapmadıktan sonra bakımları gereksiz gibi görmektedir. Kombiler, doğalgazın yakılmasını sağlayarak suyu ısıttığı için bakımlarının arıza oluşmadan periyodik olarak yapılması gerekir. Kombi bakımları şu açılardan önemlidir.

  • Can ve mal güvenliği açısından
  • Sağlıklı verim açısından
  • Sorunsuz kullanma açısından
  • Kombi cihazı ömrünü uzatabilmek için
  • Enerji tasarrufu için

Kombi bakımlarını, uzman ekiplerimiz ile gerçekleştiriyor ve bakım sonrasında, yüksek performansla çalışmasını sağlıyoruz. Güvenli kullanım için yılda en az bir defa periyodik bakım yapılmasını öneriyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.