TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Kocaeli'nin En Güvenilir Kombi ve Klima Servisi

İzmit Klima Servisi

Klima İzmit Servisi
Profesyonel Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...
Her türlü sıcak su ve ısınma ihtiyaçları için doğalgaz kullanılan yerlerde kombi cihazına ihtiyaç duyulur.  İzmit Klima olarak, kombi ihtiyacı olanlara, cihaz seçimi, montajı ve bakımı konularında yardımcı oluyoruz. Hizmet bölgemizde 7/24 hizmet vererek, kombi kullanıcılarının yanında oluyor, cihazlarını güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlıyoruz.

Kombilerinizin bakımlarını yaparak, daha verimli ve ekonomik çalışmasını sağlıyor, arıza yapma ihtimallerini ortadan kaldırıyoruz. Uzman ekiplerimiz ile verdiğimiz hizmetlerden faydalanmak için servis numaramızı arayarak, servis talep kaydınızı oluşturabilirsiniz.

İzmit Klima Bakımları

İzmit Klima hizmetlerimizde, kombiler için periyodik bakımlar ve arıza bakımları yapıyoruz. Tüm kombi kullanıcıları, yılda bir kez periyodik bakım yaptırmalıdır. Periyodik bakımları, birçok sorunu oluşmadan çözecek ve yoğun kullanım dönemlerinde arıza oluşturarak mağduriyet yaşamanızın önüne geçecektir.

Ekiplerimiz kombi bakımlarında şu işlemleri yapıyorlar;

•Kombide bulunan mevcut tamamen boşaltılır,•Genleşme tankı hava basıncı ölçülür ve eksiklik varsa tamamlanır,•Cihaz yanma haznesi temizlenir,•Brülör temizlenir,• Ateşleme sistemi, su, elektrik ve doğalgaz bağlantıları kontrol edilir,•Tüm bakımlar yapıldıktan sonra çalıştırılır ve petek kontrolü yapılır.

Bu işlemlerin tamamını uzman ekiplerimiz ile yapıyoruz. Ekiplerimiz, kombilerin tüm modellerine hakimdir ve her türlü bakımlarını yapabilmektedir.

Kullanıcının Dikkat Etmesi Gereken Konular

Sektörümüzde güvenilir ve yetkili bir arkom teknik olarak hizmetlerimizde, müşterilerimizi doğru bilgilendirmeye çalışıyoruz.  Kombilerinizin bakımı için çağırmış olduğunuz, servis ekiplerinin yetki belgesini kontrol etmelisiniz.

Yetkisiz kişilerin yapacakları işlemler, kombilerinizde bazı sorunlara neden olabilecektir.  İzmit Klima olarak, müşterilerimiz sormadan, yetki belgemizi gösteriyor ve profesyonelce kombi bakım işlemlerini yerine getiriyoruz. Yapılacak olan bakım işlemlerinde neler yapılacağı konusunda bilgi istemelisiniz. İşlem sonrasında kombinin verimli çalışması için test edilmesini istemelisiniz.

Bakımların Zamanında Yapılması

Kombiler, konforlu yaşamın bir parçasıdır ve verimli kullanılabilmesi için bakımlı olması gerekir. Kombi bakımları zamanında yapılmadığında, cihazın çalışma ömrü kısalacaktır. Cihaz içi kirlenme ve hasarlar oluşacağı için verimliliği düşecektir. Verimlilik düştüğü için istenilen ısıyı daha fazla enerji harcayarak sağlamaya çalışacaktır. Bu ekonomik açıdan kullanıcıya zarar ettirecektir. Hiç beklenmedik anda arıza yaparak, hem mağduriyet yaşatacak hem de çeşitli riskler oluşturabilecektir. Ani bozulmalarda, bakım maliyeti daha yüksek olacaktır. Bu sorunlarla karşılaşmamak için kombinizin bakımını düzenli yaptırmalısınız. Firmamız, periyodik bakımları uygun fiyatlara yaparak, daha büyük masraflı arızaların oluşmasını önlemektedir.

İzmit Klima Arıza Kodları

İzmit Klima için fabrikasyon ayarları yapılırken, oluşabilecek arıza türleri belirli kodlarla belirlenmiştir. Kullanıcı, kombi dijital ekranda gördüğü arıza kodunu servislerimize ilettiğinde, ne tür arıza meydana geldiğini hemen öğrenebilir. Ekiplerimiz, kullanıcılara, arıza kodlarına göre bilgi vererek, bazı basit işlemlerle arızanın giderilmesini sağlayabiliyor ya da durumun ciddiyetine göre cihazın tamamen kapatılmasını sağlıyorlar.

Bildirilen arıza kodu durumuna göre ekiplerimiz hazırlıklı olarak intikal ediyor ve sorunu hemen çözüyorlar. Arıza kodlarından bazıları şunlardır. E01, başarısız ateşleme, E02, aşırı ısınma emniyet termostat hatası, E03 hava basıncı arızası, E04 alev kaybı sorunu gibi kodlardır.

İzmit Klima Servis Talebi

Kombi servisi hizmetlerimizi, uzman ekiplerimiz ile 7/24 veriyoruz.  Kombi kullanıcıları, günün her saatinde servis numaralarımızı arayarak, arıza bildiriminde bulunabilir ve ekiplerimizden servis talebinde bulunabilirler.

Müşterilerimizden gelen tüm kombi bakım taleplerini mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde vermeye çalışıyoruz. Arıza bildirimlerine her zaman öncelik veriyor ve müşterilerimizin mağduriyet yaşamasını istemiyoruz. Servis talebinde bulunurken, kombi modelinizi ve meydana gelen arıza türünü ve görünün arıza kodunu belirtmeniz, daha hızlı hizmet almanızı sağlayacaktır.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bölge & Markalar

Hizmet verdiğimiz tümm servis bölgeleri ve markalar burada;