• 0 (262) 331 15 69
  • img

Gölcük Kombi Servisi, Hızlı, Garantili ve Çözüm Odaklı Kombi Servisi

Gölcük Kombi Servisi

Kombi Servis, Tamir, Bakım, Montaj ve Petek Temizliği Hizmetimizden Şimdi Faydalanın.

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Gölcük Kombi Servisi - Profesyonel Servis, Uzman Kadro

Gölcük Kombi Servisi, Kocaeli genelinde kombi servisi için en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Kombi kullanıcıları, uzun süre sorunsuz olarak kullanabiliyorlar. Elektrikli cihazlar olduğu için elektriksel sorunlar ya da kullanıcı hatalarından dolayı bazı arızalar meydana gelebilecektir. Gölcük Kombi Servisi olarak bizler, cihazlarınızda bir arıza meydana geldiğinde her zaman yanınızda oluyoruz. Tamir hizmetlerimizde, teknik servislerimiz, almış oldukları eğitimler ve sahip oldukları tecrübe ile büyük başarı gösteriyorlar. Oluşan arızaların nedenlerini tespit ediyor ve aynı arızanın tekrarlanmaması için kalıcı çözümler oluşturuyoruz.

Kombileriniz için servis çağrısı oluşturduğunuzda, ekiplerimiz aynı gün bakım işlemlerini yapmak için gelecektir. Servis hizmetlerinin daha hızlı olmasını istiyorsanız, servis çağrısı oluştururken, doğru ve ayrıntılı bilgi vermeye özen göstermelisiniz. Servis numaralarımızı aramadan önce kullanmakta olduğunuz kombinin marka ve modeli ve arıza kodunu ya da arıza türünü belirleyerek, müşteri temsilcilerimize bildirmelisiniz.

Gölcük Kombi Servisi ekiplerimiz sizlerin verdiği bilgilere göre gerekli ekipmanlarını yanlarına alarak gelecektir. Yanlış bilgi, zaman kaybına neden olacak, cihaz arızası ile yaşadığınız mağduriyet daha uzun sürecektir. Tüm ekiplerimiz alanında uzmandır ve donanımlı olarak, verdikleri hizmetlerde, tüm işlemlerin mümkün olduğu kadar hızlı yapılmasını sağlamaktadır.

Ekiplerimizin firmamızı yansıttığını bildiğimiz için seçimler konusunda titiz davranıyoruz. Alanında tecrübesi olan ve firmamızın ilkelerine uygun kişiler ile çalışıyoruz. Bu sayede memnun müşterilerimizin sayısı da artıyor. Servisimiz kurumsal ve kişisel tüm kombi işlemlerinizde hizmet verecek kadar alanında uzman ve donanımlı bir ekibe sahiptir.

Eleman sayısı yetersiz olan servisler gibi zamanlama hatası yapmaz. Bunun için söz verilen zamanda adrese ulaşım ve tamirin bitmesini sağlıyoruz. Aynı sorunla yeniden karşılaşmanız veya uğraşmanız da söz konusu olmuyor. Tüm işlemlerin garantili bir şekilde yapıldığından emin olmalısınız.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.