• 0 (262) 331 15 69
  • img

Derince Klima Servisi - Klima Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Derince Klima Servisi

Derince Klima Servisi tüm marka ve model klima tamir, bakım ve montaj hizmetleri

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Derince Klima Servisi - Klima Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Derince bölgesinde vermiş olduğumuz servis hizmetlerimiz ile sektörümüzde en kaliteli hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Derince klima servisi hizmet seçeneklerimizi, her zaman en iyi ve tecrübeli ekiplerimizle veriyoruz. Tüm hizmetlerimizde önceliğiniz her zaman kalite ve müşteri memnuniyetidir. Klima servisi, tecrübe ve dikkat isteyen işlemler olduğu için alanında uzman ekiplerimizle bu hizmeti vererek, klimaların güvenli kullanılmasını sağlıyoruz.

Derince  Klima Servisi Hizmet Talebi

Derince klima servisi için hizmet talebinde bulunan müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Ev ya da iş yerleri için tercih edilen ve satın alınan klima ürünlerinin montajı için müşterilerimize randevu veriyoruz. Müşterilerimiz ile belirlediğimiz randevuya her zaman tam uymaya çalışıyor ve montaj işlemlerini zamanında yapmaya çalışıyoruz. Montaj öncesinde, bağlantıların yapılacağı yerleri hazırlıyor, çalışma alanlarında düzene ve temizliğe özen gösteriyoruz.

Derince Klima Montajı İşlemleri

Derince klima montajı taleplerini yerine getirmeden önce ön hazırlık çalışmalarımızı yapıyoruz. Ön çalışmalar olarak, montaj işlemlerinde kullanacağımız tüm ekipmanları hazır ediyoruz. Montaj yapılacak olan yerlerde de yer tespiti ön çalışma bölümlerinden birisidir. Klima montajı işlemlerinde şu işlemler yapılmaktadır.

  • İç ünite için askı bağlantıları oluşturulur
  • Dış ünite belirlenen yere iyice sabitlenir
  • İç ünite, askı bölümüne sabitlenir
  • İç ünite ile dış ünite boru bağlantıları yapılır
  • Elektrik bağlantıları ve su tahliye borusu bağlantıları yapılır
  • Klima çalıştırılır ve test edilir
  • Mevsim şartlarına göre kullanım ayarı yapılır ve çalışır durumda bırakılır.

Derince klima servisi olarak, montaj işlemlerinin sağlam olmasına önem vererek, tüm kullanım alanlarında güvenlik riski oluşturmasını önleme çalışıyoruz.

Klima’da Uzman Yardımı

Klima montajlarında, hem iç ünite hem de dış ünite bağlantı yerlerine belirlenen standartlara göre bağlanmalıdır. Cihazların duvara düşmeyecek şekilde sabitlenebilmesi için mutlaka uzman ekip yardımı alınmalıdır. Derince klima bakım servisi olarak, tüm müşterilerimizi uyarıyor ve montaj işlemleri konusunda bilgilendirmeler yapıyoruz.

Derince Klima Servisi Bakım Hizmetlerimiz

Klimalarınızın montajlarını yaptıktan ve çalışır vaziyette sizlere teslim ettikten sonra, bakım konusunda da bilgilendirmeler yapıyoruz. Tüm kullanıcılarımız, klimalarını daha verimli kullanabilmek için periyodik bakımlarını yaptırmalıdır. İşyerlerinin konumlarına göre periyodik bakım süreleri değişebilmektedir. Evlerde kullanılan klimaların bakımları ise yılda iki defa yapılmalıdır.

 

 

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.