• 0 (262) 331 15 69
  • img

Körfez Profilo Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Profilo Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Profilo Klima Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Körfez Profilo Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Uzman bir ekip ile kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekte olduğumuz Profilo klima servisi hizmetlerimizde sizler için her zaman profesyonel çözümler sunmaktayız. Körfez Profilo Klima Servisi Gerçekleştirmiş olduğumuz klima servisi hizmetlerimizde bakım, montaj ve tamir ihtiyaçlarınızda sizlere tam destek sağlamaktayız.


Klima Servis Hizmetleri


Hayatımızda daima önemli bir yere sahip olan klimalarda yaşanan arızaları gidermek için tam donanımlı ekibimiz ile birlikte sizlere her zaman hizmet vermekteyiz. Klima servis hizmetlerimizde kullanmakta olduğumuz Körfez Profilo Klima Servisi orijinal yedek parçalar ile birlikte sizlere kalıcı çözüm önerileri sunmaktayız.

Profilo klima servisi Körfez Profilo Klima Servisi hizmetlerimizde yararlanmak için 7/24 bizimle iletişime geçebilir ve uygun tarihler için randevu talebinde bulunabilirsiniz.


Klima Tamir Hizmeti


Zaman zaman farklı Körfez Profilo Klima Servisi nedenle ortaya çıkan klima arızaları için en yenilikçi yöntemleri kullanarak sizlerin sorunlarını kısa sürede gidermekteyiz. Klima tamir hizmetlerinde istenilen başarılı sonuçları elde edebilmek için mutlaka profesyonel müdahalelerin yapılması Körfez Profilo Klima Servisi gerekmektedir. Klimanız eski performansında çalışmıyorsa ya da kötü kokular geliyorsa bu bozulduğuna dair bir işaret olabilir. Böyle durumlarda hemen bize ulaşarak bir servis talebinde bulunabilirsiniz.


Klima Bakım Hizmeti


Uzun ömürlü kullanıma sahip olan klimaların her zaman yüksek bir performans ile çalışabilmesi için belli zamanlarda Körfez Profilo Klima Servisi bakımlarının yapılması gerekmektedir. Profilo klima servisi hizmetlerimizde klimalarınızın bakım ihtiyaçlarına da yanıt vermekteyiz. Periyodik klima bakımları özellikle yaz ayları gelmeden yapılmaktadır. Klima bakım çalışmaları sırasında Körfez Profilo Klima Servisi birçok farklı işlem uygulamaktayız. Bu işlemlerden sonra klimalarınızı daha sağlıklı biçimde kullanmaya devam edebilirsiniz.


Klima Bakım Hizmetlerinin Faydaları


Gerçekleştirdiğimiz klima bakım çalışmalarımız ile sizlere şu faydaları sağlamaktayız;

  • Bakım hizmetlerinden sonra klimalar tüm kötü kokulardan ve bakterilerden arınarak dışarıya daha temiz bir hava vermektedir.
  • Bakım çalışmaları ile birlikte klimalarınızın ömrü uzar.
  • Klima bakım hizmetleri ile yüksek oranda enerji tasarrufu elde Körfez Profilo Klima Servisi edebilirsiniz.
  • Klima bakımı yapıldıktan sonra zamansız arızaların da önlemini öncesinde alma fırsatına sahip Körfez Profilo Klima Servisi olabilirsiniz.

 

Sizlere her zaman daha konforlu bir kullanım avantajı tanımakta olan Profilo klima bakım hizmetlerimizden Körfez Profilo Klima Servisi yararlanmak için dilediğiniz her zaman profesyonel hizmetlerimizden yararlanma şansına sahipsiniz.

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.