• 0 (262) 331 15 69
  • img

Körfez Eca Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Eca Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Eca Klima Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Körfez Eca Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Sıcak iklimin yaşandığı yerlerde, klimalar konforlu yaşam için en önemli cihazlardan birisidir. Eca klima servisi hizmetleri veren bir firma olarak, klima ihtiyacı olanlara ürün Körfez Eca Klima Servisi seçiminde, klima kullanıcılarına her türlü bakım hizmetlerinde yardımcı oluyoruz. Servis hizmetlerimizin tamamı, teknik personellerden oluşan, alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafından verilmektedir. 7/24 hizmet anlayışımız ile haftanın her günü Körfez Eca Klima Servisi müşterilerimizin yaşayacağı mağduriyetleri gidermeye çalışıyoruz.


Neler Körfez Eca Klima Servisi Yapıyoruz?


Eca klima servisi hizmetlerimizin neler olduğunu, internet sitemiz üzerinden yayınlıyor ve bizlere telefon numaralarımızdan ulaşan müşterilerimize sözlü olarak aktarıyoruz. Klima servisi hizmetlerimiz, ürün seçimi ile başlamakta ve Körfez Eca Klima Servisi uzun süre kullanım sonucu cihaz değiştirme aşamasına kadar devam etmektedir. Eca marka klimalar için ev ve işyerlerine montaj, periyodik bakım takvimine göre zamanında bakım, arıza onarımı gibi tüm hizmetleri veriyoruz. Hizmetlerimizin kalitesine Körfez Eca Klima Servisi güveniyor ve müşteri memnuniyetini her zaman %100 oranında tutmaya çalışıyoruz.


Yıllık, Aylık Bakımlar


Eca klima Körfez Eca Klima Servisi servisi hizmetlerimizden faydalanmak ve cihazlarını verimli kullanmak isteyenler, periyodik bakım talebinde bulunabilirler. Periyodik bakım hizmetlerimiz, klimanın kurulu bulunduğu yere göre aylık ya da Körfez Eca Klima Servisi yıllık olarak verilmektedir.

Bakımların sağladığı faydalar şunlardır;

  • Periyodik bakım cihazın arıza yapmasını önler,
  • Yüksek performansta çalışır ve en iyi Körfez Eca Klima Servisi faydayı sağlar,
  • Enerji tasarrufu sağlar,
  • Sağlık Körfez Eca Klima Servisi sorunlarının oluşmasını önler,
  • Bakımı yapılmayan klimalar hem arıza yapacak hem de bakteri yayarak sağlığı tehdit Körfez Eca Klima Servisi edecektir.

Aynı Gün Hizmet


Klima bakımları için oluşturduğumuz, servis hizmetlerimiz, müşteri ve cihaz ayrımı yapmadan aynı gün veriyoruz. Eca marka tüm klima modellerinin bakımı için talepte bulunan müşterilerimize, Körfez Eca Klima Servisi servisin hangi saatte gelmesini istediklerini soruyor, mobil servislerimizi o saatte müşterimizle buluşturuyoruz. Ekiplerimiz, genel bakım ya da arıza onarımları için her zaman tam donanımlıdır ve istenilen hizmetin kısa sürede verilmesini Körfez Eca Klima Servisi sağlamaktadır.


7/24 Çağrı


,Yaz ya da kış aylarında kullanılan klimalarda sorun meydana geldiğinde, kullanıcı mağduriyet yaşayacaktır. Firmamız Körfez Eca Klima Servisi 7/24 hizmet vermekte ve servis çağrısında bulunan müşterilerimize hemen ulaşarak gerekli işlemleri yapmaktadır. Ekiplerimiz yapacağı tüm işlemler yaşanılan mağduriyeti kısa sürede ortadan kaldıracak, klimaların verimli olarak kullanılmaya devam Körfez Eca Klima Servisi etmesini sağlayacaktır.

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.