• 0 (262) 331 15 69
 • img

Körfez Demirdöküm Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Demirdöküm Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Demirdöküm Klima Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Körfez Demirdöküm Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kapalı alanların en iyi şekilde iklimlendirilmesi için ihtiyaç duyulan cihazlar, klima cihazlarıdır. Demirdöküm klima servisi olarak hizmet veriyor ve müşterilerimizin tüm Körfez Demirdöküm Klima Servisi sorunlarını gideriyoruz. Bölgemize ve daha geniş çevreye hizmet verebilmek için ekip sayımızı artırıyor ve güvenli hizmetler veriyoruz. Klima servis hizmetlerimiz, 7/24 kesintisiz olarak verilmekte ve her zaman müşterilerimizin yayında olduğumuzu Körfez Demirdöküm Klima Servisi göstermeye çalışmaktayız.


Servis Bakım Hizmeti


Ev ve iş yerlerinde kullanılan klimaların düzenli olarak bakımlarını yapıyoruz. Körfez Demirdöküm Klima Servisi Demirdöküm klima servisi hizmetlerimizde, periyodik servis bakım işlemleri ile cihazların uzun süre sorunsuz ve sağlıklı çalışmasını sağlıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;

 • Klima Körfez Demirdöküm Klima Servisi bakımı,
 • Klima temizliği,
 • Klima montajı,
 • Körfez Demirdöküm Klima Servisi
 • Klima demontajı,
 • Cihaz ve yedek parça satışı,

Hizmet bölgemizde olan ve bizlerle ulaşan tüm müşterilerimiz hizmetlerimizi talep ettiklerinde, profesyonel ekiplerimiz kendilerine en iyi hizmeti verecektir.


Klima Bakımı


Klima bakımı insan sağlığı açısından çok önemlidir. Kapalı alan içerisindeki havada gözle göremeyeceğimiz Körfez Demirdöküm Klima Servisi çeşitli partiküller ve tozlar vardır. Klima filtreleri, bu toz ve partikülleri üzerinde toplar ve temizlenmediğinde reçine haline gelmeye başlar.

Bu zamanla kokuya ve Körfez Demirdöküm Klima Servisi ortama bakteri yaymaya başlayacaktır. İnsan sağlığını tehdit edecek ve çeşitli hastalıklar ortaya çıkacaktır. Demirdöküm klima servisi olarak yaptığımız klima bakımlarda, cihaz içi ve tüm filtre sistemini temizleyerek, sağlığı tehdit Körfez Demirdöküm Klima Servisi edecek durumları ortadan kaldırıyor, cihazın daha verimli çalışmasını sağlıyoruz.


Klima Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?


Klimalar kullanıldıkları alanlardaki havayı temizlemekte ve istenilen ısıda tutmaya çalışmaktadır. Kullanım yeri ve kullanım sıklığına göre klimaların yılda birkaç temizlenmesi ve bakımının yapılması Körfez Demirdöküm Klima Servisi gerekiyor.

Klimaların bakımları düzenli yapılmadığında ne olur?

 • Cihazın çalışma performansı düşer,
 • Enerji sarfiyatı önemli oranda artar,
 • Ortama koku yayar,
 • Düzensiz çalışmaya başlar ve arıza oluşturur,
 • Drenaj sisteminde tıkanmalar oluşur,

Bu sorunlarla karşılaşmamak ve klimanın uzun yıllar Körfez Demirdöküm Klima Servisi verimli kullanılabilmesi için bakımların zamanında yapılması önemlidir.


Servis Körfez Demirdöküm Klima Servisi Talebi


Klima servis hizmetlerimizi, haftanın her günü sunuyoruz. Servis talebinde Körfez Demirdöküm Klima Servisi bulunmak isteyenler, çağrı numaramızı arayabilir ve taleplerini hemen iletebilirler. Tüm müşterilerimize mümkün olduğunca hizmetlerimizi aynı gün ulaştırmaya çalışıyoruz. Hem işçilik hem de yedek parça değişimlerine garanti Körfez Demirdöküm Klima Servisi veriyoruz.

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.