• 0 (262) 331 15 69
  • img

Körfez Beko Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Beko Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Beko Kombi Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Körfez Beko Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Beko tüm dünya üzerinde ve Türkiye bazlı bir şekilde hizmet vermeye devam ettiğinden ve ürün çeşitliliği de fazla olduğundan dolayı servis ihtiyaçları da aynı şekilde fazla olacaktır. Körfez Beko Kombi Servisi Beko kombi servisi olarak kış aylarında yoğun olarak kullanılan kombilerinizin tüm işlemlerini yerine getiriyoruz.


Firma olarak oldukça uzun süredir bu alanda ve yetkili bir servis olarak çalışıyor olmamızdan dolayı Beko kombi servisi Körfez Beko Kombi Servisi ihtiyaçlarınızın tamamında yardımcı olabiliyoruz. Elemanlarımızın donanımlı ve yetkin, firmamızın tecrübeli olması her zaman daha iyi işlerin yapılmasına neden oluyor. Müşteri memnuniyetini ön plana alan bir çalışma prensibimiz bulunuyor. Bu Körfez Beko Kombi Servisi durum müşterilerimizin geri dönüşlerine de olumu şekilde yansıyor. Bunun için en iyisi ve en çok tercih edileni olmayı hedefliyoruz.


Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?


Beko kombi servisi ihtiyaçlarınızın tamamında güvenle tercih edebilirsiniz. Sadece arıza olması halinde olmamakla birlikte her türlü bakımda da elemanlarımız Körfez Beko Kombi Servisi hizmet verecektir.

Çünkü;

  • Kombinizin rutin kontrolleri
  • Bakımları,
  • Arıza durumunda tamiri,
  • Aldığınızda kurulumu,
  • Gerektiğinde yedek parça değişimi yapılması gibi işlemlerin tamamında yetkiliyiz.

Belgesi olmayan, kullandığı parçaların orijinal olup olmadığını ispatlayamayan ve verdiği zaman diliminde hizmet sunamayan diğer servislerden uzak durmanız yararınıza olacaktır.


Garanti Kapsamında Hizmetler Nelerdir?


Servisimizden hizmet almak istediğinizde yapmanız gereken sadece telefon ile aramak olmalıdır. Yoğun dönemlerde bile Körfez Beko Kombi Servisi iletişime önem veren bir servis olmamızdan dolayı geri dönüşleri geciktirmeden yapıyoruz. İstediğiniz hizmetin garanti kapsamında olup olmadığına bakarak işlemleri yapıyoruz. İstenen parça veya hizmet garanti kapsamında olduğunda herhangi bir işlem Körfez Beko Kombi Servisi bedeli talep edilmesi söz konusu olmaz. Bunun dışında bir işlem olduğunda ise garanti kapsamı dışında olacağından dolayı mutlaka bir ek bedel alınması gerekecektir. Beko kombi servisi arasında en uygun maliyeti veren firmalardan bir Körfez Beko Kombi Servisi tanesiyiz.


Garanti Olmadığında Nasıl İşlem Yapılır?


İşlem garanti kapsamında olmadığında servisimiz elemanları tarafından hemen işleme alınır Körfez Beko Kombi Servisi ve gereken maliyet hesaplanır. Bu durumda garantinin neden devre dışı kaldığı başta olmak üzere açıklama yapılır. Her adımda bilgi verilmesini önemseyen ve güveninizi sarsmadan işlem yapan bir firma olarak tercih edilmeyi istiyoruz. Garanti kapsamı Körfez Beko Kombi Servisi dışında en uygun yedek parça satışını yapmak için toptan alımlar yapıyoruz. Topluca alınan parçaların maliyetlerine düşük karlar ekliyoruz.


Nasıl İletişime Geçilir?


İletişime geçmek için yapılması gereken sabit telefon numaralarımızdan aramak olacaktır. Eleman sayımız yeterli ve donanımları da oldukça iyi olduğundan dolayı iletişim konusunda hiç bir zaman sorun Körfez Beko Kombi Servisi yaşatmıyoruz. Bunun için hemen geri dönüş sağlatıyoruz. Randevuları olabilecek en kısa zaman diliminde oluşturarak beklemenizi engelliyoruz. Bakımların da rutin olarak yapılacağı zaman yaklaştığında bu konuda bilgilendirme yapmak için arıyoruz. Bu Körfez Beko Kombi Servisi sayede daha uzun süreli kullanım şansı olan ve sorun çıkarmayan bir kombiye sahip oluyorsunuz.


Neden Tercih Etmelisiniz?


Servis olarak Körfez Beko Kombi Servisi tercih edilmemizin en önemli nedenler arasında güven gelir. İstediğiniz zamanda hemen elemanlarımız adrese gelir. Alınan ürünlerin teslim edilmesi için gereken zaman ayarlanır ve sorun yaşamanız engellenir. Güvenli ödeme yöntemleri ile ödemeleriniz Körfez Beko Kombi Servisi alınır. Yapılan tüm işlemlerle alakalı olarak fatura veya işlem belgesi verilir. Ayrıca hizmet aldıktan sonra geri dönüş sağlayarak servisimizden ne kadar memnun kaldığınız veya varsa bir gözleminiz olup olmadığını da sorgularız. Böylece her zaman Körfez Beko Kombi Servisi kendimizi daha da geliştirmek adına adımlar atmamız kolay olur. Beko veya diğer marka ürün kombinin her zaman ihtiyacı olacak işlemlerin yapılmasına dikkat ediyoruz. Uygun fiyat, tecrübeli ve oldukça hızlı bir şekilde yapılan servis hizmetleri için Körfez Beko Kombi Servisi aramalısınız.

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.