• 0 (262) 331 15 69
  • img

Körfez Baxi Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Baxi Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Baxi Kombi Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Körfez Baxi Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Sektörde sahip olduğumuz deneyim ile birlikte Baxi kombi servisi ihtiyaçlarınızda sizlere en kısa sürede kaliteli çözümleri sunmaktayız. 7/24 yerine getirmekte olduğumuz kombi servisi Körfez Baxi Kombi Servisi hizmetlerimiz ile birlikte müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman öncelikli sıraya sahiptir.


İleri Teknolojilerle Kombi Servisi Hizmeti


Kombi servis hizmetlerimizde uzman ekibimiz ile beraber günümüzdeki en modern teknolojileri tercih etmekteyiz.

% 100 orjinal ve Körfez Baxi Kombi Servisi garantili yedek parçalar kullanarak yerine getirdiğimiz kombi servisi çalışmalarımızda tüm işlemleri eksiksiz olarak uygulamakta ve mevcut sorundan kısa sürede kurtulmanızı sağlamaktayız.

Kaliteyi en uygun fiyatlar ile sizlere sunan usta ekibimiz Baxi kombi servisi çalışmalarında her zaman istenilen sonuçlara ulaşmaktadır.


Baxi Kombi Tamir Hizmeti


Kombi arıza işlerinde profesyonelleşmiş olan ekibimiz her türlü arızayı en kısa sürede tespit ederek sorunu çözmeyi Körfez Baxi Kombi Servisi başarmaktadır. Kombi arızaları cihazdan ya da uzun süreli kullanıma bağlı olarak yaşanabilmektedir. Tercih ettiğimiz modern yöntemlerle birlikte arızanın nedeni her ne olursa olsun sizleri mağduriyetini ortadan kaldırmaktayız.

Sizler için kesintisiz olarak yerine getirdiğimiz Baxi kombi servisi hizmetlerimizde kesintisiz olarak sizlerin yanında yer almaya ve sorunlarınızı çözmeye devam ediyoruz.


Baxi Kombi Bakım Hizmeti


Kombi bakımlarının yıllık olarak düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Körfez Baxi Kombi Servisi Satın almış olduğunuz kombilerin bakımlarını ihmal etmeniz ileride daha büyük maliyetlere katlanmanıza sebep olabilir.

Sunduğumuz kombi bakım hizmetlerimiz ile Körfez Baxi Kombi Servisi birlikte şu avantajları elde edebilirsiniz;

  • Bakımı yapılmış olan kombiler kış aylarında daha yüksek bir Körfez Baxi Kombi Servisi performans ile çalışabilmektedir.
  • Bakım çalışması ile beraber kombilerdeki arızalar da önceden tespit edilerek çözüme Körfez Baxi Kombi Servisi kavuşturabilmektedir.
  • Bakım hizmetleri ile daha verimli çalışan kombileriniz sayesinde gereksiz fatura ödemelerinden de Körfez Baxi Kombi Servisi kurtulabilirsiniz.

Kombi bakımlarınızı yılda bir kez düzenli olarak yaptırarak siz de daha verimli bir kullanım elde edebilirsiniz.


Acil Kombi Servis Hizmeti


Kombilerde meydana gelen arızalar özellikle kış aylarında ciddi bir sorun Körfez Baxi Kombi Servisi teşkil etmektedir. Böyle durumlarda bizimle iletişime geçerek acil servis talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede adreslerinize ulaşan uzman ekibimiz kombinizdeki arızanın ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.