• 0 (262) 331 15 69
  • img

Körfez Arçelik Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Arçelik Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Arçelik Kombi Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Körfez Arçelik Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kocaeli’nin En Güvenilir Teknik Servisi olarak Arçelik kombi ve klima bakım, tamir, onarım, montaj ve servis hizmetlerinde öncülük etmektedir. Yıllardan beri edindiğimiz tecrübeye dayanarak müşteri memnuniyetinden ödün vermemek en Körfez Arçelik Kombi Servisi büyük hedefimizdir.


Firmamız, Kocaeli'nin her noktasına 7/24 profesyonel destek vermektedir. Müşterilerimizin sahip olduğu ürünlere onlar kadar değer vererek,verdiğimiz hizmetin müşterilerimizi memnun Körfez Arçelik Kombi Servisi edebilmesi için sürekli tecrübe edinmektedir.


Arçelik Servisi olarak sizlere; Genç ve dinamik bir ekip olarak %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet vermekteyiz. Körfez Arçelik Kombi Servisi Ayrıca sürekli gelişen teknolojisi doğrultusunda elemanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş ve kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Kullanmış olduğumuz tüm servis ekipmanları teknolojinin en son ürünü olup, ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup Körfez Arçelik Kombi Servisi kalibrasyonu yapılmıştır. Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.


Arçelik Servisi, arıza bildirimini Körfez Arçelik Kombi Servisi merkezde toplayarak bölgelerinde bulunan mobil servis ekiplerine bildirir ve aynı gün içerisinde probleminizi ortadan kaldırmaya çalışır. Deneyimli ve uzman kadromuz sayesinde cihazını montajı yapıldığı yerde size zaman kaybettirmeden araçlarında bulunan Körfez Arçelik Kombi Servisi parçalar sayesinde kısa bir süre içerisinde onarımını yaparak siz değerli müşterilerimize cihazınızı çalışır durumda teslim edilmektedir.


Firmamız kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden, Körfez Arçelik Kombi Servisi profesyonel ekibiyle servis çağrılarınıza cevap vermektedir. Arızalı,onarım gerektiren ya da periyodik bakım zamanı gelmiş olan ürünlerinizi evinizde ya da kendi atölyemizde ilk sahip olduğunuz gün ki performansına geri getirmek bizim uzmanlık Körfez Arçelik Kombi Servisi alanımızdır.

Hizmet kalitesinde lider, teknolojide güncel, hizmette güvenilir ve kendini işine adamış profesyonel bir kadro ile siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir mensubu gibi görmekteyiz.

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.