• 0 (262) 331 15 69
  • img

Körfez Altus Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Altus Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Körfez Altus Klima Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Körfez Altus Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Ülkemizin bazı bölgelerinde sadece yaz aylarında kullanılan klimalar, Akdeniz bölgesinde hem yaz hem de kış aylarında kullanılmaktadır. Klimalar, iklimlendirme aracıdır ve hem soğutma hem Körfez Altus Klima Servisi de ısıtma işlevleri vardır. Altus klima servisi hizmetleri veren bir firma olarak, tüm klima kullanıcılarına, cihazlarını en verimli şekilde kullanabilmeleri için her türlü bakım ve destek hizmetlerini veriyoruz.


Klima Bakımları


Altus klima servisi hizmetlerimiz, cihazın ilk alındığı anda Körfez Altus Klima Servisi başlamakta ve kullanım devam ettiği süre boyunca devam etmektedir. Altus marka tüm klima modellerinin her türlü bakım işlemlerini, profesyonel olarak yapıyoruz.

Klima Körfez Altus Klima Servisi kullanıcılarının bizlerden talep edebileceği hizmetler şunlardır;

  • Klima montajı,
  • Klima periyodik bakım hizmetleri,
  • Klima arıza onarım hizmetleri,
  • Klima demontaj hizmetleri,
  • Servis talebinde bulunan müşterilerimize tüm hizmetlerimiz, Körfez Altus Klima Servisi mobil ekiplerimiz tarafından 7/24 olarak aynı gün verilmektedir.

Periyodik Bakımın Önemi


Klimalar, üzerinde bulunan filtreler vasıtasıyla ortamdaki havayı temizlemektedir. Ancak havayı temizleme yaparken, gözle Körfez Altus Klima Servisi görülmeyen toz ve benzeri artıkları üzerinde tutar ve biriktirir. Klima filtresi temizlenmediğinde bu biriken tozlar sağlığı tehdit etmeye başlar. Altus klima servisi olarak, periyodik bakımın önemini her fırsatta anlatmaya çalışıyoruz. Körfez Altus Klima Servisi Yaptığımız tüm periyodik bakımlar sonrasında, cihaz daha verimli çalışarak, enerji sarfiyatını azaltacaktır. Kötü koku oluşumu önlenmiş ve ortama verilen havanın daha temiz ve sağlıklı olması sağlanmış olacaktır.


Klima Arıza Onarımı


Klima cihazlarının, periyodik bakımları zamanında yapılmadığında, filtrelerde tıkanmalar olacak ve hava kompresörleri Körfez Altus Klima Servisi dengesiz çalışarak kısa sürede arıza yapacaktır. Ayrıca su drenaj kanallarında meydana gelecek olan tıkanmalar, çeşitli arızalara ve klimanın bulunduğu yerde çeşitli tadilat sorunlarına yol açacaktır. Servis hizmetlerimiz ile tüm arızaları gideriyor Körfez Altus Klima Servisi ve cihazların verimli çalışmasını sağlıyoruz. Klima arıza onarımı işlemlerinde, yedek parça değişimine ihtiyaç duyulduğunda orijinal yedek parça kullanıyor, müşterilerimize parça garantisi veriyoruz.


7/24 Hizmet


Altus klima modellerinin tümü için hizmetlerimizi 7/24 veriyoruz. Bizlere ulaşan klima kullanıcıları, montaj ve her türlü bakım hizmetini talep edebiliyorlar. Sektörümüzde öncü olabilmek ve Körfez Altus Klima Servisi verdiğimiz tüm hizmetlerin kaliteli olabilmesi için teknik personellerimizi eğitiyor, hizmetlerimizi kesintisiz olarak veriyoruz. Tüm hizmetlerimiz, güvenilir ve garantili olarak sunulmaktadır.

 

 

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.