• 0 (262) 331 15 69
  • img

Kocaeli Üntes Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kocaeli Üntes Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kocaeli Üntes Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Kocaeli Üntes Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

En iyi soğutma sistemleri uzmanı olan Üntes markası için verdiğimiz servis hizmetlerimiz ile müşterilerimizin her türlü sorunlarına çözümler bulmaya çalışıyoruz. Üntes servisi Kocaeli Üntes Servisi hizmetlerimizi 7/24 veriyor, müşterilerimizin hizmetlerimizden faydalanabilmek için telefonlarımızı aramalarının yeterli olduğunu belirtiyoruz. Her türlü iklimlendirme ve soğutma sistemlerine sahip olan Üntes markası için servis hizmetlerimizi, özel Kocaeli Üntes Servisi yetiştirilmiş teknik personellerimizle sunuyoruz.


Soğutma Sistemleri


Üntes servisi hizmetlerimizde, markaya Kocaeli Üntes Servisi ait tüm soğutma sistemlerinin her türlü bakımlarını yapıyoruz.

Bakımı hizmeti verdiğimiz sistemler şunlardır;

  • Havalandırma sistemleri
  • Klima Kocaeli Üntes Servisi santralleri
  • Soğutma grupları
  • İklimlendirme Kocaeli Üntes Servisi sistemleri
  • Vrf sistemleri

Üntes marka soğutma ve iklimlendirme Kocaeli Üntes Servisi sistemlerini kullanan tüm firmalara hizmetlerimizi kesintisiz olarak veriyor ve sorunların çözümünü sağlıyoruz. Verimliliği artırabilmek için talep yapıldığında, genel bakım hizmetleri vererek, sorunları oluşmadan çözmeye çalışıyoruz.


Arıza Onarımı


İklimlendirme ve soğutma sistemleri, özel olarak tasarlanmış ve en iyi verimi sağlayacak şekilde kurulmuştur. Kocaeli Üntes Servisi Sistemlerde meydana gelecek olan her türlü arıza verimliliğin düşmesine neden olurken, istenilen soğutma sağlanmadığından, mağduriyetlere yol açabilecektir. Üntes servisi hizmetlerimiz ile tüm sistemlerde meydana gelen arızaları, uzman ekiplerimiz Kocaeli Üntes Servisi ile hızlı bir şekilde tespit ediyor ve tamir işlemlerini uygulayarak sorunu çözüyoruz. Tüm ticari ve diğer binalardaki kullanımları, bakım hizmetlerimiz ile daha tasarruflu ve verimli hale getiriyoruz.


7/24 Hizmet


Üntes marka soğutma sistemleri için verdiğimiz bakım hizmetlerimiz, 7/24 devam etmektedir. Sistemlerinde sorun oluştuğunu Kocaeli Üntes Servisi gören kullanıcılar, servis çağrı numaralarımızı arayarak, servis kaydını hemen oluşturabilir. Müşteri hizmetlerimiz tarafından, bildirilen arızaya göre en uygun teknik servisimiz yönlendirilecek ve aynı gün sorunun çözülmesini sağlayacaktır. Kocaeli Üntes Servisi Sistemlerde meydana gelen arızalar, zaman geçtikçe oluşturduğu mağduriyetin boyutunu artıracaktır. Bunun için hizmetlerimizi aynı gün vermeye çalışıyoruz.


Müşteri Memnuniyeti


Üntes marka ürünler için verdiğimiz tüm servis hizmetlerinde kaliteye önem veriyor ve müşterilerimizin hizmet Kocaeli Üntes Servisi sonrasında memnun kalmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti tüm hizmetlerimizde öncelik olarak belirlenmiştir. Sistemler üzerinde yapacağınız tüm bakımlar, cihazların, kullanım ömrünü uzatırken, daha tasarruflu ve verimli çalışmasını Kocaeli Üntes Servisi sağlayacaktır. Yaptığımız tüm bakımlarda, cihazların ilk günkü gibi yüksek performansla çalışmasını hedefliyoruz. Bu çalışmalarımız, müşteri memnuniyetinin %100 olmasını sağlamaktadır.

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.