• 0 (262) 331 15 69
  • img

Kocaeli Regal Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kocaeli Regal Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kocaeli Regal Klima Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Kocaeli Regal Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

İklimlendirme işlemleri için tercih edilen Regal marka klimalar, kullanıcılarına her yönüyle ekonomik avantajlar sunan bir markadır. Regal klima servisi hizmetleri sunan bir firma olarak, Kocaeli Regal Klima Servisi müşterilerimize bakım hizmetlerimizi ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuyoruz. Hizmetlerimizi, klima montajı, yıllık bakımları ve arıza tamirleri olarak sıralıyoruz. 7/24 hizmet vererek, müşterilerimizin cihazlarında oluşan sorunlardan dolayı uzun süre Kocaeli Regal Klima Servisi mağduriyet yaşamasını istemiyoruz.


Klima Bakımında Kalite


Regal klima servisi hizmetlerimizin Kocaeli Regal Klima Servisi tamamında kaliteye önem veriyor ve müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışıyoruz. Klimaların verimli çalışabilmesi için bakım işlemlerinin, uzman ve teknik personeller tarafından yapılması önemlidir. Yanlış müdahaleler, daha büyük arızalara Kocaeli Regal Klima Servisi neden olabilecektir. Bu anlayışla tüm klima bakım hizmetlerimizi, teknik personellerimizle sunarak, en üst kalitede olmasını sağlıyoruz. Sektörümüzde, kaliteli hizmetleri her zaman en uygun fiyatlara vererek, müşterilerimizin en iyi şekilde Kocaeli Regal Klima Servisi faydalanmasını sağlıyoruz.


Klima Periyodik Bakımları


Regal klima servisi talebinde bulunanlar, Kocaeli Regal Klima Servisi periyodik bakımlarını yaptırarak, cihazlarını daha güvenli kullanabilecektir. Periyodik bakım hizmetlerimizde, hem iç ünitenin hem de dış ünitenin komple bakımını yapıyoruz.

Bakım hizmetlerimizde şu işlemleri yapıyoruz;

  • İç ve dış ünite Kocaeli Regal Klima Servisi bağlantılarının kontrolü
  • Cihaz iç temizlikleri
  • İç ünitede Kocaeli Regal Klima Servisi bulunan tüm filtrelerin temizliği
  • Su drenaj kanalı temizliği
  • Gaz Kocaeli Regal Klima Servisi basınç oranı kontrolü ve sızdırmazlık testi
  • Elektrik bağlantı kontrolleri

Yapılan bu işlemler, cihazın yenilenmesini ve arıza oluşturmadan yüksek verimlilikle çalışmasını sağlayacaktır.


Teknik Servis Hizmetleri


Regal marka klimalar için verdiğimiz servis hizmetlerimizin tamamı, sahada istenilen seviyede tecrübe etmiş teknik Kocaeli Regal Klima Servisi yeterliliğe sahip servis elemanlarımız tarafından verilmektedir. Teknik servis hizmetlerimiz sayesinde, tüm talepleri hemen yerine getiriyor, klima sorunlarına istenilen çözümleri hemen buluyoruz. Yapılan bakım hizmetlerinde, sorunun tespiti ve çözümün Kocaeli Regal Klima Servisi hemen uygulanması, müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Firmamız tüm hizmetlerinde bunu kolaylıkla sağlamaktadır.


Parça Garantisi


Regal marka ürünler, Kocaeli Regal Klima Servisi kalitesinden dolayı birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Servis hizmetlerimizde, bakımını yaptığımız klimalarda, parça değişimi gerekiyorsa, Regal markasına ait orijinal yedek parçaları tercih ediyoruz. Bakım sonrasında, değişimini Kocaeli Regal Klima Servisi yaptığımız her parça için müşterilerimize garanti veriyor ve her parçanın 1 yıl garantili olduğunu gösterir servis belgemizi teslim ediyoruz.

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.