• 0 (262) 331 15 69
  • img

Kocaeli Bosch Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kocaeli Bosch Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kocaeli Bosch Kombi Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Kocaeli Bosch Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kuruluş tarihi olan 1886 yılından bu yana dünyanın en büyük elektronik eşya üreticisi olan Bosch kombi servisi ihtiyacı duyan müşterilerimize kısa sürede en kaliteli hizmetleri Kocaeli Bosch Kombi Servisi ulaştırıyoruz. 7/24 aktif olan web adresimizden aldığımız talepler sonrası birbirleriyle koordineli olan personellerimiz en kısa zaman uygun ekipman desteğiyle müşteri sorunlarına çözüm getiriyorlar. Küçük ölçekli yapılarda kullanım kolaylığı ve Kocaeli Bosch Kombi Servisi faydaları nedeniyle çok fazla kullanılan kombilerin servis hizmetinin uzman personellerle yapıldığı firmamızda piyasaya göre oldukça uygun fiyatlandırmalar uygulanmaktadır. Günün her saati ulaşılan canlı destek biriminin de bulunduğu firmamızdan Kocaeli Bosch Kombi Servisi müşteriler basit sorunlarının çözümleri için yardım talebinde bulunabilirler.


Kombi Kocaeli Bosch Kombi Servisi Servis Süreci


Her mevsim kullanılma özelliğiyle büyük ihtiyaç olan kombilerde Kocaeli Bosch Kombi Servisi yapılan bakım işlemleri daha uzun kullanılması için çok önemlidir. Bu konuda firmamızda müşterilerimiz tarafından talep ulaştığında Bosch kombi servisi için ilk olarak ofis çalışanlarımızla geri dönüş yapıyoruz. Kombi servis talebine Kocaeli Bosch Kombi Servisi karşılık verebilmek için kalabalık personel sayısının bulunduğu firmamızda işlem süreci aşağıda belirtildiği gibidir.

Servis Kocaeli Bosch Kombi Servisi aşamaları;

  • Web adres üzerinden talep oluşturulması
  • Ofis çalışanlarının geri dönüş yaparak saat belirlenmesi
  • Ofis çalışanlarının en yakın saha ekibini Kocaeli Bosch Kombi Servisi adrese yönlendirmeleri
  • Adrese ulaşan servis ekibinin servis hizmetini gerçekleştirmeleri
  • Aynı sorun yaşanmaması için yapılan bilgilendirmeleri
  • Çevre temizliği ve adresten Kocaeli Bosch Kombi Servisi ayrılma

Son olarak mini anket yaptıran personellerimizle aldığımız bu hizmet dönüşleri bizim hizmetlerimizdeki eksikliklerimizi görmemiz açısından Kocaeli Bosch Kombi Servisi önemlidir.


Kombi Servis Ücreti


Firma olarak müşterilerimiz uygun fiyatlandırma seçeneklerinin yanı sıra ödeme kolaylığı da sağlıyoruz. Kredi Kocaeli Bosch Kombi Servisi kartına taksit seçeneklerinin bulunduğu firmamızda garanti kapsamında bulunan Bosch kombi servisi hizmetlerinden herhangi bir ücret alınmamaktadır. Garanti süresi 2 yıl olan Bosch kombilerinde bu sürenin dolması durumlarında da firma olarak düşük Kocaeli Bosch Kombi Servisi ücretler talep ediyoruz. Parça değişimlerinin de etkili olduğu fiyat konusunda en bilgileri müşterilerimiz canlı destek birimimizde bulunan personellerimizden alabilirler.


Kombi Servis Süresi


Hızlı bir koordine sistemine sahip olan firmamızda gün içerisinde yapılan taleplere en fazla 2 saat içinde servis Kocaeli Bosch Kombi Servisi elemanlarımız ulaştırıyoruz. Ancak bu süre mesai saatleri dışında oluşturulan taleplerde az da olsa uzamaktadır. Çünkü mesai firma olarak Bosch kombi servisi hizmetini sadece mesai saatleri içinde yapıyoruz. Mesai dışında oluşturulan taleplere günün Kocaeli Bosch Kombi Servisi ilk dakikalarıyla birlikte dönüş yapılan firmamızda hiçbir müşterimizi mağdur etmemek için büyük çaba gösteriyoruz.


Servis Hizmetinde Hangi İşlemler Yapılıyor?


Firmamızda personellerimizin gelişen kombi teknolojisi karşısında geride kalmamaları için sürekli eğitimler almalarını sağlıyoruz. Bu mesleki gelişim seminerlerinin de desteğiyle servis elemanlarımız Kocaeli Bosch Kombi Servisi ulaştıkları adreslerden tüm kombilerin bakımlarını en temiz işçilikle en kısa sürede tamamlıyorlar. İlk olarak arıza tespit çalışmaları yapan personellerimiz tüm aşamalarda müşterileri de bilgilendiriyorlar.


Özellikle parça değişimin en bir ücret Kocaeli Bosch Kombi Servisi getirmesi nedeniyle bu konuda müşteriler değişim öncesi bilgilendirilmektedirler. Daha sonra uygun ve teknolojik ekipmanlarla bakım ve onarım işlemlerini yapan personellerimiz aracılığıyla müşterilerimize parçaları başka adresten alma seçeneği de Kocaeli Bosch Kombi Servisi sunuyoruz. Ancak yapılan araştırmalarda sertifikalı olarak hizmet verdiğimiz firmamızda en uygun fiyatları bizim verdiğimiz görülecektir.


Yapılan Servis Hizmetlerinde Garanti Veriliyor Mu?


Müşterilerimizden gelen servis taleplerinde yaptığımız işlemlerle kombileri ilk günkü haline getirip daha uzun ömürlü olmalarını sağlıyoruz. Yapılan bakım ve onarım işlemlerinde sorunu giderilen bölgede tekrar Kocaeli Bosch Kombi Servisi aynı sorunun yaşanması durumunda ise müşterilerimize ücretsiz olarak servis hizmeti veriyoruz. Bu konudaki hizmetimiz hakkımızda yapılan müşteri yorumlarının olumlu olmalarını sağlamaktadır. Temiz ve şeffaf hizmet anlayışıyla servis hizmetini Kocaeli Bosch Kombi Servisi tamamlayan personellerimizin yaptıkları mini anket firma olarak müşteri memnuniyetini çok değer verdiğimiz açıkça göstermektedir.

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.