• 0 (262) 331 15 69
  • img

Kocaeli Bosch Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kocaeli Bosch Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kocaeli Bosch Klima Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Kocaeli Bosch Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Bosch klima servisi hizmetlerimiz ile sektörde lider konumda bulunuyor, tüm müşterilerimize kaliteli hizmetler sunuyoruz. Kocaeli Bosch Klima Servisi Servis hizmetlerimiz, sadece arıza onarımı ile sınırlı değildir. Bosch klima satın almak isteyenlere, ürün seçiminde yardımcı olmak, alınan ürünün istenilen yere montajı ve tüm bakım hizmetlerini yapıyoruz. Klima bakımları konusunda, Kocaeli Bosch Klima Servisi tüm yenilikleri takip ediyor, hizmetlerimizde, eski yeni cihaz ayrımı yapmadan tüm modellerin bakımlarını yapıyoruz.


Servis Hizmetlerimiz


Bosch klima servisi Kocaeli Bosch Klima Servisi hizmetlerimizi, bizlere ulaşan tüm müşterilerimize aynı gün içerisinde ulaştırıyoruz. 7/24 klima servisi hizmeti verebilmek için teknik servis ekip sayısını yeterli seviyede tutuyor ve aynı gün Kocaeli Bosch Klima Servisi içerisinde birden fazla müşterimize hizmetlerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz. Servis hizmetlerimiz, montaj, periyodik bakım, arıza tespiti, arıza onarımı, klima sökümü gibi işlemlerden oluşmaktadır. Müşteri hizmetlerimiz ile tüm müşterilerimizi Kocaeli Bosch Klima Servisi verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve güvenirliliği konusunda bilgilendiriyoruz.


Periyodik Kocaeli Bosch Klima Servisi Bakım


Bosch klima servisi olarak, periyodik bakımlar için firmalar ile özel sözleşmeler yapıyoruz. Büyük firmalarda kurulu bulunan tüm klima sisteminin bakımlarını düzenli yaparak, sorunsuz çalışmalarını sağlıyoruz. Periyodik bakım Kocaeli Bosch Klima Servisi sonrası şunları garanti ediyoruz.

  • Klimanın çalışma performansının artmasının
  • Enerji sarfiyatının önemli oranında azalacağını
  • Klima rahatsızlıklarının Kocaeli Bosch Klima Servisi oluşmayacağını
  • Cihazın uzun ömürlü olacağını

Yaptığımız bakımlar sonrasında bu faydaları gören müşterilerimiz verdiğimiz hizmetlerden memnuniyet duymakta ve periyodik bakımın önemini anlamaktadır.


Arıza Tespiti


Klimaların kullanılırken, çeşitli nedenlere bağlı olarak arıza yapabilecektir. Arıza onarımlarındaki en önemli konu, Kocaeli Bosch Klima Servisi arızanın doğru tespit edilebilmesi ve kalıcı çözümlerin oluşturulabilmesidir. Bosch klima modelleri için verdiğimiz servis hizmetlerimizde, tüm teknik ekiplerimiz, her türlü arızayı anında tespit edebilmekte ve sorunun giderilmesi için gerekli Kocaeli Bosch Klima Servisi çözümleri hemen uygulayabilmektedir. Klima arıza tespitlerinde daha çok, cihaz içi kirlilik sorunları görülmektedir. Gerekli bakımları yaparak tüm arızaları hemen gideriyoruz.


Yedek Parça Değişimi


Bosch marka klima arıza tamirlerinde, mümkün olduğu kadar, arızalı parçayı tamir etmeye çalışıyoruz. Tamiri mümkün Kocaeli Bosch Klima Servisi olmayan durumlarda ise bosch orijinal yedek parça değişimi yapıyor ve cihazın yenilenmesini sağlıyoruz. Yedek parça değişimlerinde, değiştirilen her parça firma garantisi altındadır ve işlem sonrasında müşterilerimize 1 yıl parça garanti belgesini Kocaeli Bosch Klima Servisi teslim ediyoruz. 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.