• 0 (262) 331 15 69
  • img

Kocaeli Arçelik Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kocaeli Arçelik Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kocaeli Arçelik Kombi Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Kocaeli Arçelik Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kocaeli’nin En Güvenilir Teknik Servisi olarak Arçelik kombi ve klima bakım, tamir, onarım, montaj ve servis hizmetlerinde öncülük etmektedir. Yıllardan beri edindiğimiz tecrübeye dayanarak müşteri memnuniyetinden ödün vermemek en büyük hedefimizdir.


Firmamız, Kocaeli'nin her noktasına 7/24 profesyonel destek vermektedir. Müşterilerimizin sahip olduğu ürünlere onlar kadar değer vererek,verdiğimiz hizmetin müşterilerimizi memnun edebilmesi için sürekli tecrübeedinmektedir.


Arçelik Servisi olarak sizlere; Genç ve dinamik bir ekipolarak %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet vermekteyiz. Ayrıcasürekli gelişen teknolojisi doğrultusunda elemanlarımıza verdiğimiz Kocaeli Arçelik Kombi Servisi eğitim ileçağdaş ve kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Kullanmış olduğumuz tüm servis ekipmanlarıteknolojinin en son ürünü olup, ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olupkalibrasyonu yapılmıştır. Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleritamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kocaeli Arçelik Kombi Servisi Kişilerden oluşmaktadır.


Arçelik Servisi, arıza bildirimini merkezde toplayarakbölgelerinde bulunan mobil servis ekiplerine bildirir ve aynı gün içerisindeprobleminizi ortadan kaldırmaya Kocaeli Arçelik Kombi Servisi çalışır. Deneyimli ve uzman kadromuz sayesindecihazını montajı yapıldığı yerde size zaman kaybettirmeden araçlarında bulunanparçalar sayesinde kısa bir süre içerisinde onarımını yaparak siz değerlimüşterilerimize cihazınızı çalışır durumda teslim eder.


Firmamız kurulduğu günden bu yana ilkelerinden tavizvermeden, profesyonel ekibiyle servis çağrılarınıza cevap vermektedir. Arızalı,onarım gerektiren ya da periyodik bakım zamanı gelmiş olan ürünlerinizievinizde ya da kendi atölyemizde Kocaeli Arçelik Kombi Servisi ilk sahip olduğunuz gün ki performansına gerigetirmek bizim uzmanlık alanımızdır.

Hizmet kalitesinde lider, teknolojide güncel, hizmettegüvenilir ve kendini işine adamış profesyonel bir kadro ile siz değerlimüşterilerimizi ailemizin bir mensubu gibi Kocaeli Arçelik Kombi Servisi görmekteyiz.

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.