• 0 (262) 331 15 69
  • img

Kartepe Trane Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kartepe Trane Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kartepe Trane Klima Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Kartepe Trane Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

İklimlendirme sektöründe Trane markasının çok eski geçmişi vardır ve 1913 yılından günümüze kadar ABD merkezli olarak farklı cihazlar üretmektedir. Trane klima servisi olarak, daha Kartepe Trane Klima Servisi çok endüstriyel alanlarda kullanılan klima sistemlerinin bakımlarını yapıyoruz. Hizmet bölgemizde bulunan ve Trane klima kullanıcısı tüm müşterilerimize servis hizmetlerimiz kesintisiz ve hızlı olarak ulaştırılmaktadır. Hizmetlerimizin güvenli Kartepe Trane Klima Servisi olmasını sağlıyor, klimaların tüm bakımlarının en iyi şekilde yapılmasını sağlıyoruz.


%100 Müşteri Memnuniyeti


Trane klima Kartepe Trane Klima Servisi servisi olarak, hizmet prensibimizi her zaman %100 müşteri memnuniyeti olarak belirledik, 7/24 hizmet anlayışımız ile bizlere ulaşan tüm müşterilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize Kartepe Trane Klima Servisi bir telefon kadar yakın olduğumuzu gösteriyor, her arayan müşterimize aynı gün dönüş yaparak, istenilen hizmeti sunuyoruz. Klima teknik servisi olarak verilen hizmetlerde, kalite ve güvene her zaman önem veriyor, yapılan işlemin doğru olmasını Kartepe Trane Klima Servisi sağlıyoruz.


Klima Bakımları


Trane klima servisi talebinde bulunan müşterilerimize, her zaman Kartepe Trane Klima Servisi en uygun fiyat tarifesi üzerinden hizmet veriyoruz. Klima bakımları, arıza tamiri ve periyodik bakımlar olarak ayrılmaktadır. Firmamız tüm hizmetleri vermektedir.

Periyodik bakımlar, klimaların verimli ve arıza sorunu oluşturmadan çalışmasını sağlamaktadır;

  • Ani arızalanmaların önüne geçer,
  • İstenilen verimliliği sağlar,
  • Daha sağlıklı hava üretir,
  • Enerji sarfiyatını azaltır,
  • Yaşam konforu sağlar,

Bu faydalar, periyodik bakımları düzenli olarak yapılan klimalar tarafından sağlanmaktadır. Bakımlar, klimaların Kartepe Trane Klima Servisi uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.


Hızlı ve Güvenilir Hizmet


Trane klima modellerini kullanan tüm müşterilerimiz, hizmetlerimizden mümkün olduğu Kartepe Trane Klima Servisi kadar hızlı faydalanabilmektedir. 7/24 hizmet anlayışımız ile müşterilerimizden gelen servis taleplerini hemen değerlendiriyor ve hizmetlerimiz birkaç saat içerisinde vermeye çalışıyoruz. Servis talebinde bulunan müşterilerimize, servisin gelmesini Kartepe Trane Klima Servisi istedikleri ve hazır bulunacakları saati soruyor, ekiplerimizi o saatte adreste olacak şekilde yönlendiriyoruz.


Servis İhtiyacı


Klima kullanıcılarının büyük bir bölümü, cihazlarında arıza meydana gelene kadar servis ihtiyacı hissetmezler. Bizler, müşterilerimize, cihazlarının arıza yapmadan periyodik bakımlarını yaptırmalarının, Kartepe Trane Klima Servisi oluşabilecek tüm arızaları önlediğini anlatıyoruz. Ayrıca yaptığımız periyodik bakımlar daha ucuzdur ve masraflı arızaları önleyecektir. Klima bakımlarını yaptırmak isteyenler, 7/24 hizmet veriyor ve bir telefon kadar kendilerine yakın olduğumuzu Kartepe Trane Klima Servisi bildiriyoruz.

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.