• 0 (262) 331 15 69
  • img

Kartepe Rittal Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kartepe Rittal Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kartepe Rittal Klima Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Kartepe Rittal Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Rittal markası dünyanın tüm ülkelerine çeşitli iklimlendirme sistemleri sağlayan bir firmadır. Türkiye’de Rittal klima servisi olarak hizmet vermeye başladık ve firmaya ait tüm Kartepe Rittal Klima Servisi iklimlendirme sistemlerinin bakımlarını yapıyoruz. Soğutma sistemleri, soğutma cihazları gibi firmaya ait tüm sistemlerin bakımlarını, teknik servis olarak yapıyor ve müşterilerimizin, ürünlerini güvenli olarak kullanmasını sağlıyoruz. Kartepe Rittal Klima Servisi Hizmet bölgemiz içerisindeki müşterilerimize kesintisiz hizmet vermeye çalışıyoruz.


İklimlendirme Sistemleri


Rittal klima Kartepe Rittal Klima Servisi servisi hizmetlerinde, cihaz ayrımı yapmıyor, tüm sistemlerin bakımlarını en iyi şekilde yapıyoruz.

Servis Kartepe Rittal Klima Servisi hizmeti verdiğimiz, Rittal marka iklimlendirme ürün ve sistemleri şunlardır;

  • Çevre havası ile soğutma
  • Soğutma cihazları
  • Sıvı soğutma sistemleri
  • IT soğutma
  • Pano ısıtma
  • İklimlendirme aksesuarları

Rittal marka iklimlendirme sistemi kullanan, Kartepe Rittal Klima Servisi bireysel ya da kurumsal tüm yapılara hizmetlerimizi 7/24 vererek, markaya olan güvenin artmasını sağlıyoruz.


Bakım Hizmetleri


Rittal klima servisi Kartepe Rittal Klima Servisi görevimizi yerine getirirken, bakım hizmetlerinde kaliteye ve güvene önem vererek, müşteri memnuniyeti oluşturmaya çalışıyoruz. İklimlendirme sistemlerinde, ortam havasının temizlenmesi Kartepe Rittal Klima Servisi için çeşitli filtre sistemleri kullanılmaktadır. Ayrıca ısı değişimi için soğutucu gaz sistemi kullanıldığından yapılan her bakımda, gaz sızıntısı, gaz basınç seviyesi ve filtre temizliği kontrolleri yapıyoruz. Rittal iklimlendirme sistemlerinin Kartepe Rittal Klima Servisi her birisinin periyodik bakım zamanları ve bakım aralıkları farklıdır. Bizler, müşterilerimizin kullanmış oldukları sistemlere göre bakım zamanını belirliyor ve tüm bakımların düzenli ve zamanında yapılmasını sağlıyoruz.


Teknik Hizmetlerimiz


Rittal klima sistemleri için servis hizmetlerinin tamamını, cihaz üzerine yeterlik teknik bilgiye sahip elemanlarla Kartepe Rittal Klima Servisi veriyoruz. Teknik hizmetlerimiz sayesinde, verilen hizmetlerin kaliteli olmasını sağlıyoruz. Rittal teknik servis hizmetlerimiz ile cihazlarda meydana gelen her türlü sorunu hemen giderebiliyoruz. Uzman personellerimiz ile bakım hizmetlerini aynı gün veriyor, Kartepe Rittal Klima Servisi tüm cihazların güvenli ve verimli kullanılmasını sağlıyoruz.


Servis Kartepe Rittal Klima Servisi Garantisi


Firmamız, servis hizmetlerin tümünde garantili iş yapmaya özen Kartepe Rittal Klima Servisi göstermektedir. Rittal marka klima sistemleri için yaptığımız işçiliklerin tamamını garantili olarak müşterilerimize sunuyoruz. Periyodik bakım ya da arıza tamirlerinde, orijinal yedek parça kullanıyor, klimalarda parça uyum sorununu ortadan Kartepe Rittal Klima Servisi kaldırıyoruz. Orijinal yedek parçalar, Rittal markası tarafından garantili olarak sunulmaktadır. Garantili hizmetlerimiz için sektörde güven oluşmasını sağlıyoruz.

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.