• 0 (262) 331 15 69
  • img

Kartepe Buderus Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kartepe Buderus Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kartepe Buderus Kombi Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Kartepe Buderus Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Evinizin ve ailenizin güvenliği için kombilerinizin bakımlı olmasına önem vermelisiniz. Buderus kombi servisi olarak, olası tüm risklere karşı müşterilerimizi bilgilendiriyor ve Kartepe Buderus Kombi Servisi gerekli bakım hizmetlerini sunuyoruz. Kombileriniz bakımlı olduğunda, daha verimli çalışacak ve sizlere doğalgaz tasarrufu sağlayacaktır. Firmamızdan alacağınız periyodik bakım hizmetleri sonrasında, doğalgaz faturanızda düşmelerin olduğu Kartepe Buderus Kombi Servisi görebileceksiniz. Yaptığımız bakımlar, cihazların daha verimli çalışmasını sağlayacaktır. Hizmetlerimiz sizlere enerji tasarrufu ile yüksek ısı verimliliği sağlarlar, kullanmış olduğunuz, Buderus kombi cihazlarının daha uzun ömürlü Kartepe Buderus Kombi Servisi olmasını sağlayacaktır. Sektörün kaliteli ve güvenilir bir firması olarak tüm müşterilerimize kesintisiz hizmet veriyoruz.


 Kombi Bakımları


 Kombi Kartepe Buderus Kombi Servisi bakım hizmetlerimizde, yapacağımız işlemler hakkında müşterilerimize bilgi veriyoruz. Buderus kombi servisi hizmetlerimizde, ilk olarak, güvenlik riski oluşturabilecek, gaz, elektrik ya da su kaçağı olup olmadığına bakıyoruz. Servis hizmetlerimizi Kartepe Buderus Kombi Servisi uzman kadrolarımız ile verdiğimiz için tüm işlemlerin güvenli yapılmasını sağlıyoruz. Buderus ürünleri ile ilgili özel eğitim programları hazırlıyor ve bakım hizmetlerinin güvenli ve müşteri memnuniyeti oluşturacak şekilde verilmesine özen Kartepe Buderus Kombi Servisi gösteriyoruz. Kombilerdeki tüm bölümleri kontrol ederek bakım işlemlerini yapıyoruz.


 Yaptığımız Bakımlar


 Buderus kombinizin modeli ne olursa olsun, tümümün bakımını uzman elemanlarımız ile yapıyoruz. Periyodik bakım hizmetlerimizde, cihazın tüm bölümlerini kontrol ediyor gerekli hassas ayarlamaları yapıyoruz. Kartepe Buderus Kombi Servisi Bakım işlemlerinde yaptığımız işlemler şunlardır.

 Cihazın genel çalışma durumu kontrol edilir.

 Arıza tespitleri yapılır,

 Gaz basıncı kontrol edilir,

 Yanmayı sağlayacak, basıncın ve hava basınç oranının yeterli olup olmadığı ölçülür,

 Brülör ve eşanjör Kartepe Buderus Kombi Servisi temizliği yapılır,

 Su filtreleri sökülerek temizlenir.

 Kombi baca Kartepe Buderus Kombi Servisi fanı temizlenir,

 Genleşme tankı basıncı kontrol edilir, düşükse hava basılır,

 Elektrik, su ve gaz bağlantıları kontrol edilir.

 Bu işlemlerimiz ile kombilerin daha verimli çalışmasını Kartepe Buderus Kombi Servisi sağlıyoruz. Tespit ettiğimiz arızaları hemen gideriyoruz. Yaptığımız kontrollerde arıza yapabileceği tespit edilen parçaları da arıza yapmadan değiştirerek sorunları oluşmadan önlüyoruz.


 Periyodik Bakım Yaptırmak


 Buderus kombi servisi hizmetlerimizde, kombiler için periyodik bakımların çok önemli olduğunu tüm Kartepe Buderus Kombi Servisi müşterilerimize anlatıyoruz. Kombiler için periyodik bakımların yılda en az bir defa yapılması gerekiyor. Kombi periyodik bakımları yapılmadığı zaman, yoğun kullanıldığı kış günlerinde arıza yapabilecek ve kullanıcının mağdur olmasına neden Kartepe Buderus Kombi Servisi olabilecektir. Müşterilerimizin daha uygun fiyatlara bakım yaptırmaları için yaz aylarında periyodik bakımlarını yaptırmalarını öneriyoruz. Firmamıza ulaşan tüm müşterilerimize istedikleri her zaman bakım hizmetleri veriyoruz. Kombilerde arıza meydana Kartepe Buderus Kombi Servisi gelmese bile periyodik bakımların düzenli yapılması birçok riski ortadan kaldıracaktır. Kombi bacalarında oluşabilecek tıkanma ya da gaz kaçağı durumları can ve mal güvenli açısından risk oluşturacaktır. Periyodik bakımlarımızda, tüm temizlik ve Kartepe Buderus Kombi Servisi kontrol işlemlerini yaparak riskleri önlüyoruz.


 Garantili Yedek Kartepe Buderus Kombi Servisi Parça


 Buderus marka kombileriniz için yapılan servis hizmetleri garanti Kartepe Buderus Kombi Servisi kapsamında değildir. Ancak firmamız, kombi bakımlarında parça değişimlerini orijinal yedek parça kullanarak yapıyor. Bakımını yaptığımız kombilerde kullandığımız orijinal yedek parçalar için müşterilerimize parça garantisi veriyoruz. Garanti Kartepe Buderus Kombi Servisi süresi içerisinde aynı arıza meydana geldiğinde, ekiplerimiz, arızalı parça değişimini ve servis hizmetlerini ücretsiz olarak yapıyor. Garantili parça hizmetlerimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz.


 Kombi ve Petek Temizliği


 Kış aylarında, evlerinizin daha iyi ısınabilmesi için sadece kombinizin bakımını yaptırmanız yeterli Kartepe Buderus Kombi Servisi olmayabilir. Bunun için firmamız, kombi bakımı ile birlikte petek temizliği hizmetleri de veriyor. Buderus kombilerinizin bakımlarını ekiplerimize yaptırırken, evinizde kullanılan tüm peteklerin temizliğini yaptırarak, meydana gelmiş ya da gelebilecek Kartepe Buderus Kombi Servisi tıkanıklıkları giderebilirsiniz. Petekler temizlendiğinde, sıcak su dolaşımı daha rahat olacak ve ortam ısı kalitesi artacaktır. Firmamız hizmetlerimizden faydalanabilmek için servis numaralarımızı hemen arayabilirsiniz.

 

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.