• 0 (262) 331 15 69
  • img

İzmit Viessmann Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

İzmit Viessmann Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

İzmit Viessmann Kombi Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

İzmit Viessmann Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Viessmann yetkili servisi olarak, hizmet bölgemizde tüm müşterilerimize kesintisiz hizmet vermeye çalışıyoruz. Viessmann kombi servisi hizmetlerimizi 7/24 vererek müşterilerimizin her türlü sorunlarında bizlere istedikleri zaman ulaşmasını İzmit Viessmann Kombi Servisi sağlıyoruz. Kombi ürünlerinde, Viessmann kaliteli bir markadır ve sıcak su ihtiyacı olan her yerde güvenli olarak kullanılabilmektedir. 

Kombi servisi olarak bizler, müşterilerimize kombi bakımları hakkında bilgi veriyor ve bakım İzmit Viessmann Kombi Servisi yaptırmanın kendilerine sağlayacağı avantajları aktarıyoruz. Kaliteli ve güvenli hizmetlerimiz ile Viessmann kombilerin daha güvenli kullanılmasını sağlıyoruz. Çeşitli nedenlerden dolayı, kombilerde meydana gelen arızalara zamanında müdahale İzmit Viessmann Kombi Servisi edilmediğinde büyük risklere neden olabilecektir.

Kombi Bakımları Neden Önemlidir?

Viessmann kombi servisi hizmetlerini müşteri odaklı olarak sunun bir firma olarak bakım İzmit Viessmann Kombi Servisi hizmetlerinin neden önemli olduğunu anlatıyoruz. Kombi bakımları, can ve mal güvenliği risklerini önlemek açısından çok önemlidir. Bakım yapılmadığında, kombide oluşabilecek gaz ya da elektrik kaçağı durumları tespit edilemeyecek ve istenmeyen İzmit Viessmann Kombi Servisi sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Kombi bakımları, güvenlik risklerinin yapı sıra enerji tasarrufu açısından da önemlidir. Cihaz ve tesisat içerisinde oluşacak olan kirlenmeler, daha fazla enerjinin harcanmasına neden İzmit Viessmann Kombi Servisi olacaktır.

Periyodik Bakımlarda Yaptığımız İşlemler

Viessmann marka kombilerinizin bakımlarını periyodik olarak her yıl yaptırmanızı öneriyoruz. Firmamız uzman ekipleri İzmit Viessmann Kombi Servisi ile uygun fiyatlara periyodik bakım hizmetleri veriyor. 
Periyodik bakımlarda yaptığımız işlemler şunlardır;

Kombi emniyet kontrolünü yapıyoruz,
Su sızdırmazlık durumunu kontrol ediyoruz,
Otomatik gaz kesme ve ateşleme sisteminin testini yapıyoruz,
Cihaz içerisinde oluşan tüm İzmit Viessmann Kombi Servisi kirliliği temizliyoruz,
Cihazın tüm elektronik aksamını kontrol ediyoruz,
Eşanjör kontrolü yapıyoruz,
Brülör ve İzmit Viessmann Kombi Servisi yanma sistemi kontrollerini yapıyoruz.
Genleşme tankı hava basıncını kontrol ediyor, hava basıyoruz,
Baca fan temizliği yapıyoruz.

Kombiler İzmit Viessmann Kombi Servisi için periyodik bakımların, yaz aylarında daha uygun fiyatlara yaptırılmasını tavsiye ediyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla periyodik bakımlar sunabilmek için yaz aylarında özel bakım kampanyaları yapıyoruz.

Kombi Bakımında Nelere Dikkat Edilir?

Viessmann kombi servisi hizmetlerini alanında uzman ve deneyimli ekiplerimiz ile verdiğimiz için bakımlarda nelere dikkat edilmesi gerektiğini iyi biliyoruz. İzmit Viessmann Kombi Servisi Müşterilerimizin öncelikle, güvenilir servis seçmeye dikkat etmesi gerekiyor. Firmamız, sektördeki tecrübesi ile tüm müşterilerine güvenli hizmet vermektedir. Servis ekiplerimiz kombi bakımlarında tüm güvenlik önlemlerine dikkat ediyorlar. Öncelikli olarak, İzmit Viessmann Kombi Servisi kombi elektrik sigortasını kontrol ediyoruz. Kombide, elektrik, su ya da gaz kaçağı olup olmadığına bakıyoruz. Genel bakımlarını yaparak, filtre temizliği, brülör, eşanjör, fan temizliğini yapıyoruz. Kombi bakımlarından sonra petek modunda İzmit Viessmann Kombi Servisi çalıştırarak, peteklerin ısınma durumlarını ve tıkanıklık olup olmadığını kontrol ediyoruz.

Arıza Tespiti

Kombi bakım hizmetleri sunan bir firma olarak, tüm İzmit Viessmann Kombi Servisi ekiplerimizin eğitimli olmasını sağlıyoruz. Eğitimli kadrolarımız ile verdiğimiz, kombi bakım hizmetlerimizde, meydana gelen tüm arıza türlerini kısa sürede tespit edebiliyoruz. Bu müşterilerimize daha hızlı ve güvenli hizmet vermemize neden olmaktadır. İzmit Viessmann Kombi Servisi Kombi arızalarını tespit ettiğimizde, sorunu yerinde hemen gideriyor, müşterimizin mağduriyetini ortadan kaldırıyoruz. Oluşan arızalarda, parça değişimi gerektiği durumlarda, Viessmann orijinal yedek parçalarını kullanarak cihazların daha güvenli İzmit Viessmann Kombi Servisi çalışmasını sağlıyoruz.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yaptırılmalıdır?

Birçok kullanıcı evine kombi montajı yaptırdıktan ve kullanmaya başladıktan sonra arıza yapana kadar İzmit Viessmann Kombi Servisi bakım yaptırmamaktadır. Bu durum farkında olmadan kullanıcının daha fazla enerji ücreti ödemesine neden olacaktır. Belirli bir süre sonra farklı arızaların meydana gelmesine neden olarak, masrafları artıracaktır. Kombilerin ekonomik

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.