• 0 (262) 331 15 69
  • img

İzmit Trane Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

İzmit Trane Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

İzmit Trane Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

İzmit Trane Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Trane soğutma sistemleri için verdiğimiz servis hizmetlerimiz ile tüm müşterilerimize güvenilir seçenekler sunuyoruz. Trane servisi olarak her model ve tip klimaların bakımlarını, İzmit Trane Servisi arıza onarımlarını yapıyoruz. Uzman kadromuz ile yetkili servis hizmetlerimizi aynı gün içerisinde sunuyoruz. Klimaların, periyodik bakımlarını ve meydana gelen her türlü arıza tamirini geciktirmeden yapıyor, müşteri mağduriyetlerini hemen İzmit Trane Servisi gideriyoruz.


İklimlendirme Sistemleri


Trane servisi hizmetlerimizde, iklimlendirme sistemleri olarak İzmit Trane Servisi kullanılan tüm ürün türlerinin bakımlarını yapıyoruz.

Trane marka iklimlendirme sistemleri şunlardır;

  • Duvar tipi
  • Salon tipi
  • Endüstriyel tip
  • İnverter

Müşterilerimizden gelen talepler üzerine tüm klima modellerinin bakımlarını yapıyoruz. İklimlendirme sistemleri için verdiğimiz servis hizmetlerimizde, her türlü arıza bakımı, elektronik aksam bakımları, gaz İzmit Trane Servisi dolumu, filtre temizliği, kumanda arızaları gibi tüm hizmetleri veriyoruz. Yaşanılan her türlü sorunun çözümü için müşterilerimizin bizleri araması yeterlidir.


Arıza Servisi


Servis hizmetlerimizi haftanın her günü kesintisiz olarak veriyoruz. Trane servisi hizmetlerimizde arıza sorunlarına İzmit Trane Servisi en iyi çözümleri bulmaya çalışıyoruz. Klima cihazlarının arızaları, kullanıcıları mağdur etmeye başlayacak ve büyük sorunlara neden olabilecektir. Teknik servis hizmetlerimiz ile bildirilen tüm arızaları önemli görüyor ve sorunların İzmit Trane Servisi geciktirilmeden çözülmesini sağlıyoruz. Özellikle, cafe, market gibi alanlarda kullanılan iklimlendirme cihazlarında meydana gelen arızalar büyük mağduriyetlere neden olabilecektir.


7/24 Hizmet


Soğutma sistemlerinin bakımlı olması, hem enerji verimliliği hem de sağlıklı kullanım açısından önemlidir. Teknik İzmit Trane Servisi servis olarak 7/24 hizmet veriyoruz ve periyodik bakımları yaparak, cihazların sorunsuz ve verimli çalışmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimizi memnun edebilmek için servis hizmetlerimizi oldukça hızlı vermeye çalışıyoruz. Uzman kadromuzla verdiğimiz İzmit Trane Servisi hizmetlerimizi 7/24 olarak vererek, hem periyodik bakım hem de arıza tamirlerini hızlı bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.


Periyodik Bakımlar


İklimlendirme sistemlerinde, en önemli bakım periyodik bakımdır. Periyodik bakımlar yapıldığında, cihazların, her zaman ilk günkü gibi verimli çalışmasını sağlayacaktır. Yaptığımız periyodik bakımlarda, İzmit Trane Servisi öncelikle temiz hava üflenmesini sağlamak için filtre temizliği, cihaz iç temizliği ve gaz basınç ayar kontrolünü yapıyoruz. Bunlarla birlikte, tüm bağlantılar ve parça kontrolleri yapılarak, arıza yapabilecek durumlar tespit edilmeye İzmit Trane Servisi çalışılıyor. Periyodik bakım hizmetlerimiz ekonomiktir ve cihazın ömrünü uzatacaktır.

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.