• 0 (262) 331 15 69
  • img

İzmit Baymak Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

İzmit Baymak Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

İzmit Baymak Kombi Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

İzmit Baymak Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Avrupa'nın en büyük iklimlendirme firmalarından olan Baymak ürünleri Türkiye'de hemen her evde bulunmaktadır. Bizde firma olarak bu markanın kombilerinde ortaya çıkabilecek tüm sorunları İzmit Baymak Kombi Servisi kalabalık ve profesyonel ekibimiz ile yaptığımız servis hizmeti ile önlüyoruz. Firmamızın müşterilerin ulaşabilmeleri için 7/24 aktif olan web sitesi bulunmaktadır.


Buradan bizimle iletişime geçen müşterilerimiz İzmit Baymak Kombi Servisi ile ilk olarak ofis elemanlarımız iletişime geçiyorlar. Bu görüşmede müşterilerimizden bazı bilgiler edinen ofis elemanlarımızın yönlendirmeleri ile de saha personellerimiz müşteri adresine ulaşarak sorunu çözüyorlar. Baymak kombi servisi İzmit Baymak Kombi Servisi olarak ücretlendirme konusunda da müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiğimiz firmamızda günün her saati canlı destek hizmeti de bulunmaktadır.


Baymak Kombi Servisi Detayları


Kombilerinde sorun yaşayan veya daha uzun ömürlü olması için bakım yaptırmak isteyenlerin öncelikle firmamıza talep oluşturmaları gerekiyor. Firmamıza ulaşan talepler ise mesai saatlerinin başlaması ile İzmit Baymak Kombi Servisi değerlendirmeye alınıyorlar. Herhangi bir aksama veya gecikme olmaması için ofis ve saha personellerinin koordineli olarak çalıştığı firmamızda müşteri servis işlemleri talep sırasına göre yapılmaktadır.


Mutlaka müşteri ile belirlenen saatte adrese İzmit Baymak Kombi Servisi ulaşan servis personellerimiz baymak kombi servisi sırasında müşteri bilgisi dışında herhangi bir işlem yapmamaktadırlar. Servis işlemleri sırasında bakım, onarım ve parça değişimi yapan firma personellerimiz işlem sonrası aynı sorunların İzmit Baymak Kombi Servisi tekrar etmemesi için bilgilendirmede yapıyorlar.


Baymak Kombi Talep


Müşterilerimizden kombi servis taleplerini kolay kullanıma sahip web sitemizden alıyoruz. İzmit Baymak Kombi Servisi Burada bulunan bilgileri eksiksiz ve doğru olarak giren müşterilerimiz sorun yaşamadan istedikleri hizmeti alabiliyorlar. Sorun yaşamadan firmamızın kaliteli hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin aşağıdaki işlemleri İzmit Baymak Kombi Servisi yapmaları yeterlidir.

Servis talebi;

  • İletişim alanına giriş
  • Form sekmesine tıklanması
  • Kişisel bilgilerin yazılması
  • İletişim bilgilerin doğru yazılması
  • İstenilen hizmetin belirtilmesi
  • İşlemin onaylanması

Bu işlemlerin eksiksiz olarak yapılması sonrası talep firma sistemimize otomatik olarak düşecektir.


Kombi Servis Süresi


İzmit Baymak Kombi Servisi

Baymak kombi servisi hizmetinde müşterilerden gelecek tüm talepleri karşılayacak personel ve ekipman İzmit Baymak Kombi Servisi desteğine sahip olan firmamızda sadece mesai saatleri içerisinde hizmet veriyoruz. Bu nedenle firmamıza mesai saatleri dışında yapılan taleplerde gecikme olması sorun olarak görülmemelidir. Ancak mesai saatleri içerisinde firmamıza ulaşan talepler sonrası İzmit Baymak Kombi Servisi hizmet süresi en fazla 60 dakikadır. Ayrıca firma personellerimiz müşterilerimizi adreslerinde olmaları için gitmeden önce 30 dakika önce haber vermektedirler.


Baymak Kombi Servisi Ücretli Mi?


Firma olarak ücret konusunda müşterilerimizi fazla zorlamıyoruz. İsteyen müşterilerimiz bu konudaki tüm bilgileri canlı İzmit Baymak Kombi Servisi destek birimi üzerinden de öğrenebilirler. Ancak ücret konusunda bazı etkenler fiyatı değiştirmektedir. Özellikle parça değişimi fiyatı az da olsa arttırırken isteyen müşterilerimize parça değişiminde de yardımcı oluyoruz.


Kombi ürünlerine ait tüm İzmit Baymak Kombi Servisi parça seçeneklerinin bulunduğu firmamızda isteyen müşterilerimize parçayı dışarıdan alma imkanı da tanıyoruz. Aynı zamanda firma olarak 2 yıllık garanti süresi içerisinde olan kombilerin bakım ve onarım işlemlerinden de hiçbir ücret talep etmiyoruz. İzmit Baymak Kombi Servisi Servis hizmetimizde parça değişimlerinin ise garanti dışı olmasından dolayı garantili ürünlerde dahi parça fiyatını müşterilerimizden alıyoruz.


Servis Memnuniyeti Değerlendirme


Firma olarak müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Bu nedenle servis personellerimiz işlerini bitirdikten sonra firma olarak müşterilerimize geri dönüş sağlıyoruz. Yaptığımız bu görüşmede müşterilerimize İzmit Baymak Kombi Servisi memnuniyet derecelerini ölçüyoruz. Müşterilerimizden alınan bu değerlendirmeler bizim çok önemlidir.


İzmit Baymak Kombi Servisi

Çünkü bu değerlendirmeler sonrası personellerimizi ve hizmetlerimizi her geçen gün daha da yükseğe çekmeye büyük çaba harcıyoruz. Ayrıca isteyen müşterilerimiz İzmit Baymak Kombi Servisi web sitemizde bulunan forum alanına da düşüncelerini yazabilirler. İnternet ortamında bulunan forum sayfalarında firmamız hakkında olumsuz yorum olmaması da yapmış olduğumuz hizmetlerde son derece başarılı olduğumuzu gösteriyor.

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.