• 0 (262) 331 15 69
  • img

Derince Protherm Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Derince Protherm Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Derince Protherm Kombi Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Derince Protherm Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Son yıllarda, evlerde ve ofislerde, ısınma ihtiyacı için kombiler kullanılmaya başlamıştır. Protherm kombiler kalitesi ve sorunsuz çalışma özelliği ile çok sayıda kullanıcı tarafından Derince Protherm Kombi Servisi tercih edilmektedir. Firmamız, protherm kombi servisi hizmetlerinde, meydana gelebilecek ya da oluşan her türlü soruna anında çözümler bulmaktadır. Kaliteli servis hizmetlerimiz ile birlikte, protherm marka cihazların daha verimli çalışmasını Derince Protherm Kombi Servisi sağlıyoruz. Müşterilerimize kombi bakım hizmetlerimiz ile birlikte, cihaz montajı ve her türlü arıza tamir hizmetlerini sunuyoruz. Profesyonel servis hizmet anlayışımız ile tüm müşterilerimizin yanında duruyor tüm sorunlarına aynı gün Derince Protherm Kombi Servisi içerisinde çözüm bulmaya çalışıyoruz.


Uzman Kadro


Servis hizmetlerimizi, tüm müşterilerimize kısa sürede ulaştırabilmek için uzman Derince Protherm Kombi Servisi kadro oluşturmaya özen gösteriyoruz. Protherm kombi servisi hizmetlerimiz, alanında uzman, eğitimli ve deneyimli kadromuz ile verilmektedir. Servis elemanlarımızın, eğitimli olmasının yanı sıra müşteri ilişkilerine dikkat eden, güler yüzlü Derince Protherm Kombi Servisi kişilerden olmasına dikkat ediyoruz. Tüm hizmetlerimizi, müşteri memnuniyeti odaklı vermeye çalışarak, sektörümüzde kaliteli hizmetlerin verilmesini, müşterilerimizin sorunlarının en iyi şekilde çözülmesini sağlıyoruz. Uzman kadromuz ile Derince Protherm Kombi Servisi müşterilerimize haftanın her günü hizmet veriyoruz.


Kombi Bakımının Derince Protherm Kombi Servisi Önemi


Kombi cihazları, doğalgazı kullanarak, suyun ısınmasını sağlayan Derince Protherm Kombi Servisi cihazlardır. Kombilerin ısıtmış olduğu sıcak su günlük sıcak su ihtiyaçlarında ve kalorifer peteklerinin ısınması için kullanılmaktadır. Kombilerin bakımları zamanında yapılmadığında, cihaz içerisinde kirlenmeler oluşacak, çalışma Derince Protherm Kombi Servisi verimliliği düşecek ve daha fazla enerji harcanmasına neden olabilecektir. Protherm marka kombilerinizin bakımının önemi şu avantajları sağlayacaktır.

  • Daha az enerji ile sıcak su ihtiyacı karşılanır,
  • Peteklerin daha iyi ısınması sağlanır,
  • Derince Protherm Kombi Servisi
  • Temizlik bakımı ile kombi bacalarının tıkanması ve tıkanıklığın oluşturacağı riskler ortadan kaldırılır.
  • Kombi içerisindeki tüm parçaların, kısa sürede arıza yapması önlenir ve cihaz daha verimli çalışır.

Kombinizin bakımını yaptırmak için firmamız, güvenilir hizmetler vermektedir. Uzman kadrolarımız ile kombilerinize doğru müdahalelerde bulunuyor ve tüm bakım işlemlerinin doğru yapılmasını Derince Protherm Kombi Servisi sağlıyoruz.


Periyodik Bakımlar


Protherm kombi servisi olarak, tüm müşterilerimizin, Derince Protherm Kombi Servisi enerji tasarrufu sağlaması ve cihazlarının daha uzun ömürlü olması için periyodik bakımlarını yaptırmalarını istiyoruz. Müşterilerimiz yılın belirli dönemlerinde, indirimli bakım kampanya seçenekleri sunuyoruz. Kombi cihazlarının sorunsuz Derince Protherm Kombi Servisi çalışabilmesi için periyodik bakımlarının her yıl düzenli yapılmasını istiyoruz. Kombi periyodik bakım hizmetlerimizde, ekiplerimiz, kombinin çalışma durumunu kontrol ediyor ve cihaz iç temizliğini yapıyorlar. Ateşleme sisteminde, zamanla islenme Derince Protherm Kombi Servisi nedeniyle kirlenme meydana gelebilecek ve ateşleme sorunu oluşturabilecektir. Brülör, genleşme tankı, baca fanı, yanma haznesi gibi tüm bölümlerin temizliğini yapıyor ve arızalı parçaları değiştiriyoruz. Periyodik bakımlar yılda bir defa Derince Protherm Kombi Servisi yapıldığında, kombilerin ömrü daha fazla olacaktır.


Yedek Parça


Protherm marka kombilerinizin bakımları ve arıza onarımları için servisimizi aradığınızda, Derince Protherm Kombi Servisi ekiplerimiz, cihazınızın modeline göre yedek parçayı yanlarında bulunduracaktır. Bu servis hizmetini daha hızlı almanızı ve cihazınızın sorunlarının hemen giderilmesini sağlayacaktır. Protherm marka cihazlarda oluşabilecek arıza türlerine göre Derince Protherm Kombi Servisi orijinal yedek parça çeşitlerini stoklarımızda bulunduruyoruz. Arıza tamirlerinde, orijinal yedek parça değişimi yapıyor ve değişimini yaptığımız parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili hizmetlerimiz ile müşterilerimizin güvenini Derince Protherm Kombi Servisi kazanıyoruz.


Servis Talebi


Evinizde ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz kombinin kullanım yoğunluk durumuna göre yılın belirli dönemlerinde Derince Protherm Kombi Servisi bakımlarını yaptırabilirsiniz. Firmamızı, arayarak servis talebinde bulunduğunuzda, sizlere cihazınızı güvenli kullanma yöntemleri hakkında bilgiler veriyoruz. Arıza bildirimlerinizde, telefonla karşılaştığınız sorunları öğreniyor ve sizlere bazı Derince Protherm Kombi Servisi işlemleri yaptırarak, sorunların giderilmesini sağlıyoruz. Önemli sorunlarda ya da periyodik bakımlarda, ekiplerimiz servis talebinizden birkaç saat sonra gelerek sorunu yerinde en iyi şekilde çözecek, sizlere en iyi servis hizmetini Derince Protherm Kombi Servisi sunacaktır.

 

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.