• 0 (262) 331 15 69
  • img

Derince Lambert Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Derince Lambert Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Derince Lambert Kombi Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Derince Lambert Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Kombiler kış aylarının olmazsa olmazı olduğundan dolayı bakım ve onarımı ile alakalı tüm detaylara önem vermek gerekir. Lambert markası da kombi alanında tercih edilen bir marka Derince Lambert Kombi Servisi olmasından dolayı servis ağına olan ihtiyaç da fazladır. Kombilerinizin ihtiyacı olan tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yerine getirmek adına yetkili olarak çalışıyoruz.


Yetkili firma olmanın tüm gerekliliklerini yerine Derince Lambert Kombi Servisi getiriyor olmamızdan dolayı güvenilir hizmet anlayışını uyguluyoruz. Hangi konuda işlem yapılırsa yapılsın uygun maliyet ve en iyi kalitede olması adına çabalıyoruz. Bundan dolayı Lambert kombi servisi olarak ihtiyacınız olduğunda iletişime Derince Lambert Kombi Servisi geçmeniz yeterli oluyor. Sadece tamir veya arıza gereklerinde olmamakla birlikte rutin işlemlerinizde de yardımcı oluyoruz.


Kombilerin Rutin Bakımları


Müşterilerimize Lambert kombi servisi olarak sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi de rutin bakımlardır. Sadece bozulduğunda veya tamir gerektiğinde servis çağırmak ileride daha maliyetli sonuçlar ile Derince Lambert Kombi Servisi karşı karşıya kalmanız anlamına gelir. Bundan dolayı arıza oluşmasını beklemeden rutin bir bakım çizelgesi edinmelisiniz. Bunun için ise sıklıkla kullanılan dönem dışında bir zaman belirlemeniz önerilir. Çünkü yoğun kış Derince Lambert Kombi Servisi aylarında kullanıcılar genelde bu tarz işlemlere zaman ayırmak istemezler. Ötelenen maliyetlerin ileride yeniden kombi alınması sonucunu doğurabileceğini unutmamalısınız.


Tamir ve Arıza İşlemleriniz


Bir başka hizmetimiz ise tamir ve arıza işlemleridir. Lambert kombi servisi taleplerinizin oluşmasında bazı Derince Lambert Kombi Servisi nedenler olabilir.

Bunlar:

  • Kombi peteklerinde tıkanma
  • Arıza ışıklarının yanması
  • Dengeli şekilde ısıtma sorunu
  • Havasının alınması
  • Peteklerin kısmi olarak ısıtması gibi temel durumlar olabilirken tamamen kombinin çalışmaması da olabilir.

Hangi durum olursa olsun yetkili servis olarak aramanız durumunda hemen en yakın zaman diliminde ekiplerimiz adrese gelecektir. Adrese yönlendirilen ekiplerimiz ise alanında uzman ve oldukça iyi işçilik ile arıza Derince Lambert Kombi Servisi çözümünde bulunan kişilerdir.


Kurulumların Yapılması


Aldığınız kombinin kurulumunun yapılması için de servisimizden destek alabilirsiniz. Kutusu Derince Lambert Kombi Servisi açılmış veya kurulum için başlanmış olan ürünler garanti kapsamından çıkacağı için mutlaka kutu içerisinde olmalıdır. Size satılan ürünün de bu şekilde olmasına dikkat edilmelidir. Kurulumlar garanti kapsamında olduğundan dolayı herhangi bir Derince Lambert Kombi Servisi maliyet de doğurmaz. Bunun için arayarak kurulum talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.


Neden Kombi Bakımlarımız Önemlidir?


Servis olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde titizlikle hizmet veriyoruz. Çünkü kombi bakım ve işlemlerinde atlanan herhangi bir kontrolün kış aylarında ciddi sorunlar olacağını biliyoruz. Bakımların eksiksiz Derince Lambert Kombi Servisi yapılması alınacak olan performansı ve doğal olarak da enerji ödemelerinizi etkiler. Bundan dolayı mutlaka kombi bakım ve tamir işlemlerinizde uzman, güvenilir, alanında yetki belgesi olan ve müşteri memnuniyeti yüksek servisimizi tercih etmelisiniz. Derince Lambert Kombi Servisi Uzun zamandır bu alanda faaliyette olmamızdan dolayı müşterilerimizin geri dönüşleri de oldukça olumludur.


Müşteri Memnuniyeti Aramalarımız


Kombi Derince Lambert Kombi Servisi bakım ve diğer işlemleri tamamlandıktan sonra çağrı merkezimiz tarafında aramalar yapılır. Bu aramaların nedeni temelde alınan hizmetten memnun kalınıp kalınmadığını anlamaktır. Bu geri aramaların sonuçları incelendiğinde firmamızla alakalı Derince Lambert Kombi Servisi olarak genelde uygun maliyetli, kaliteli, güvenilir, uzman, elemanlarının düzgün çalıştığı ve her konuda donanımlı şeklinde geri dönüşler alıyoruz. Geri dönüşler sayesinde her zaman müşterilerimizin öneri ve taleplerini değerlendirmeye alarak Derince Lambert Kombi Servisi gelişim sağlamaya çalışıyoruz.


Garantinin Olması veya Olmaması


Servisimizden yararlanmak istediğinizde garantinizin olması veya olmaması sorun Derince Lambert Kombi Servisi değildir. Çünkü garanti kapsamında olan işlemler için herhangi bir ücret alınmazken garanti kapsamında olmayanlar için de en uygun olan maliyetin ortaya konması amaçlanır. Elemanlarımız tüm detaylar hakkında bilgi verdikten ve onay aldıktan sonra Derince Lambert Kombi Servisi işlemde bulunurlar. Bunun için mutlaka servisimizden bilgi almalı ve değerlendirmelisiniz.

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.