• 0 (262) 331 15 69
  • img

Derince Ferroli Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Derince Ferroli Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Derince Ferroli Kombi Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Derince Ferroli Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Doğalgaz sayesinde, sıcak su ve ısınma ihtiyaçları daha ekonomik olarak sağlanmaya başlamıştır. Ferroli kombiler sizlere güvenli ve ekonomik kullanım şartları sunuyor. Ferroli kombi Derince Ferroli Kombi Servisi servisi olarak, cihaz bakımlarının düzenli yapılmasını tavsiye ediyoruz. Kombilerinizin bakımını yaptırdığınızda, cihazlarınız, sorunsuz ve arıza yapmadan, daha uzun ömürlü olarak çalışacaktır. Bakım hizmetlerimizden sonra Derince Ferroli Kombi Servisi kullandığınız, kombilerin daha yüksek performansla çalıştığını görebilirsiniz. Servis hizmetlerimizde, meydana gelmiş olan her türlü arızayı hemen tespit ediyor ve arıza onarımı yaparak, mağduriyetinizi gideriyoruz. Servis numaralarımızdan bizlere Derince Ferroli Kombi Servisi ulaşmanız yeterlidir. Ekiplerimiz en kısa süre içerisinde gelerek gerekli bakım ve arıza onarımını hemen yapacaktır.


 Neden Biz


 Firmamız, kombi Derince Ferroli Kombi Servisi bakım hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürüyor. Uzun yıllar vermiş olduğumuz, kaliteli servis hizmetlerimiz nedeniyle müşterilerimiz sürekli olarak bizleri tercih etmektedir. Ferroli marka tüm ürünler için verdiğimiz servis Derince Ferroli Kombi Servisi hizmetlerimizde, elemanlarımızın eğitimli olmasına ve müdahale ettikleri tüm cihazların bakımlarını en iyi şekilde yapmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizden gelen çağrılara hemen dönüş yapmamız yine müşterilerimizin bizleri tercih etmesine Derince Ferroli Kombi Servisi neden olmaktadır. Ferroli kombi servisi hizmetlerimizde, kombi ve şofben gibi su ısıtıcı cihazlarınızın tüm bakımlarını yapıyoruz.


 Kombi Bakımları


 Kombi cihazları, her evde özellikle kış aylarındaki en önemli cihazlardır. Ortamın ısınması için doğalgaz ile suyu ısıtmakta ve peteklere göndermektedir. Kullanım döneminde sorunların yaşanmaması içi Derince Ferroli Kombi Servisi kombilerin bakımlı olmasını ve yılda en az bir kez periyodik bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Cihazınızın verimli çalışması için kombi bakımlarında yaptığımız işlemler şunlardır.

 Kombi ateşleme sistemi bölümlerinin temizlenmesi,

 Brülör kontrolü ve temizliği,

 Su giriş ve çıkış bağlantı kontrolleri,

 Kombi baca fanı temizliği,

 Gaz giriş vana kontrolü,

 Kombi hava basıncı ayarı,

 Petek temizliği,

 Bu işlemleri yaptığımızda, cihazınız sorunsuz ve yüksek performansla Derince Ferroli Kombi Servisi çalışacaktır. Kombinizin bakımını yılda bir, petek ve tesisat temizliğini ise en az iki yılda bir yaptırmanız, enerji tasarrufu sağlayacaktır. Kombi bakımı ile birlikte, evinizin ısı kaybını önleyecek izolasyonunu yaptığınızda, daha az enerji ile Derince Ferroli Kombi Servisi en iyi ısınmayı sağlayabileceksiniz.


 Eğitimli ve Tecrübeli Derince Ferroli Kombi Servisi Personel


 Ferroli kombi servisi hizmetlerimizde, kaliteden ödün Derince Ferroli Kombi Servisi vermemek ve müşterilerimizin güvenini kazanabilmek için tüm ekiplerimizdeki elemanlarımızın eğitimli olmasına özen gösteriyoruz. Firmamız, uzun yıllar sektörde hizmet verdiği için büyük bir tecrübeye sahiptir. Edinmiş olduğumuz tüm Derince Ferroli Kombi Servisi tecrübelerimizi, elemanlarımıza aktararak, hizmetlerin kaliteli olarak sunulmasını sağlıyoruz. Ferroli marka kombi, şofben ve diğer tüm ürünler için elemanlarımızın eğitim almasını sağlıyoruz. Cihazlar üzerinde yapılan yenilikleri takip ediyor, Derince Ferroli Kombi Servisi yeni modeller için eğitim programı yaparak, elemanlarımıza eğitim veriyoruz.

 Orijinal Yedek Parça

 Kombi cihazları, üç farklı enerji unsurunu üzerinde bulunduran ve bu unsurları kullanarak çalışan hassas cihazlardır. Kombiler, elektrikli cihazlardır ve doğalgazın yanmasını sağlayarak suyu ısıtmaktadır. Derince Ferroli Kombi Servisi Yani su, elektrik, doğalgaz bir arada bulunmaktadır. Kombiler bakımsız olduğunda, arıza yapabilecek ve meydana gelen arızalar nedeniyle gaz kaçağı ortaya çıkabilecek ve risk oluşturacaktır. Bakım hizmetlerimizde, riskleri en aza indirebilmek için arızalı Derince Ferroli Kombi Servisi parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Orijinal parça değişimlerinde, müşterilerimize hizmetlerimiz için 1 yıl garanti veriyoruz. En uygun fiyat seçenekleri ile hizmetlerimizi yılın her dönemi veriyoruz.


 Servis Hizmetlerimiz


 Kombi ve diğer cihazlar için servis hizmetlerimiz, özel donamımlı araçlarımız ve elemanlarımız ile Derince Ferroli Kombi Servisi veriyoruz. Kombilerinizin bakımını yaptırmak istediğinizde ya da arıza meydana geldiğinde, servis numaramızı hemen arayabilirsiniz. Servis çağrısı yapan müşterilerimize aynı gün servis hizmetlerimizi sunuyoruz. Servis çağrısı yaparken, Derince Ferroli Kombi Servisi cihazınızın marka, model ve arıza durumunu belirttiğinizde, ekiplerimiz ihtiyaç duyulabilecek orijinal yedek parçaları yanında bulunduracak ve hızlı servis hizmeti verecektir.

 

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.