• 0 (262) 331 15 69
  • img

Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Türkiye'nin en kaliteli elektronik ev eşyası sağlayıcılarından olması nedeniyle Demirdöküm kombi servisi ihtiyacı oldukça fazla olmaktadır. Firma olarak ihtiyaç duyulan bu kombi Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi servisi ihtiyacına profesyonel ekip ve ekipmanlarımızı ile fazlasıyla cevap veriyoruz. Bu hizmeti hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmak için iletişim ağının koordineli olduğu firmamızda talepleri ise ilk olarak web sitemizden alıyoruz.


Buraya giriş yapan Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi müşterilerimiz servis talepleri oluşturmak dışında canlı destek birimimiz ile de istedikleri bilgilere kısa sürede ulaşabilirler. Ayrıca firma olarak fiyatlandırma konusunda da müşterilerimize kolaylıklar sağlıyoruz. Piyasanın çok altında sunduğumuz Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi fiyat seçenekleri için kampanyalarda yaparak müşterilerimizin kombi sorunları yaşamalarının önüne geçiyoruz.


Hangi Hizmetleri Veriyoruz?


Firmamız kombi Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi konusunda müşterilerinin tüm ihtiyaç ve sorunlarına çözüm üretecek imkanlara sahiptir. Bu bağlamda müşterilerimizden gelen talepler sonrası ofis personellerimiz ile geri dönüş yaparak saha servis personellerimiz ile de en kısa sürede problemlerini Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi ortadan kaldırıyoruz. Müşterilerimiz ile ofis çalışanlarımız arasında belirlenen ortak saatte mutlaka adrese ulaşan servis personellerimiz isteğe göre aşağıdaki işlemleri yapıyorlar.

Hizmetlerimiz;

  • Kombi genel servis
  • Kombi Bakımı
  • Petek temizliği
  • Kombi onarım işlemleri
  • Kombi parça değişimi

Aynı zamanda servis personellerimiz müşterilerimize genel kombi kullanımı hakkında bilgiler de vermektedirler. Bu bilgilendirme işlemleri müşterilerimizin aynı sorun veya farklı sorunlar ile karşılaşmalarının Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi önüne geçilmesi için önemlidir.


Randevu ve Talep Oluşturma İşlemleri


Firmamızdan hizmet almak isteyenlerin öncelikle web sitemizi ziyaret etmeleri gerekmektedir. Web Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi adresimize ulaştıklarında ise iletişim alanına giren müşterilerimizin önlerine talep formu çıkacaktır. Bu talep formunda önemli olan eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurulması gerektiğidir. Bu bilgiler arasında firma olarak müşterilerimizden kişisel Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi bilgilerini, iletişim bilgilerini ve sorunun ne olduğunun detaylı şekilde açıklamalarını istiyoruz. Bunun bilgileri istememizin sebebi ise firma olarak Demirdöküm kombi servisi hizmetlerimizde aksama veya farklı türden sorunların ortaya çıkmasını Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi istemediğimiz içindir.


Servis Hizmeti Ne Kadar Sürede Gelir?


Demirdöküm kombi servisi konusunda bize Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi talep oluşturan müşterilerimizden mesai saatlerinde bize ulaşan taleplere en fazla 1 saatlik dilim içerisinde geri dönüş sağlıyoruz. Ancak mesai saatleri içerisinde hizmet veriyor olmamızdan dolayı mesai dışı taleplerin biraz beklemeleri gerekiyor. Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi Bu duruma rağmen müşterilerimiz basit sorunlarını canlı destek birimimiz ve iletişim numaralarımız aracılığıyla çözebilirler. Servis hizmetlerimizi saha ve ofis çalışanlarımızın profesyonel şekilde iletişim kurmaları sayesinde hızlı şekilde Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi vermeyi başarıyoruz. Bu durum dolayısıyla müşteri memnuniyetini de arttırmamızı sağlıyor.


Servis Ücreti


Belirli dönemlerde Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi yaptığımız kampanyalar ve piyasanın altında fiyat seçeneklerimiz ile müşterilerimize kaliteyi uygun fiyatlara sunuyoruz. Parça değişimi dışında müşterilerimize ilettiğimiz sabit fiyatlarımıza dair bilgileri isteyen müşterilerimiz canlı destek Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi hattımızdan da öğrenebilirler. Parça değişimini de diğer satış noktalardan ucuza sattığımız firmamızda müşteri memnuniyeti için bilgilendirme yapmadan hiçbir işlem yapmıyoruz.


Güler yüzlü ve temiz işçilik ile hizmet veren Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi servis personellerimiz parça değişimine ihtiyaç duyulduğu durumlarda ise müşterilerimize başka yerlerden alma imkanı da tanıyorlar. Garantili kombilerde yapılan işlemlerden ise parça değişimi dışında firmamızda ücret talep edilmemektedir. Bunun için Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi müşterilerimizin servis işlemi ücreti personellerimize garanti belgelerini vermeleri yeterlidir.


Müşteri Memnuniyet Anketi


Firma olarak hizmet kalitemizi daha üst seviyelere çıkarmak için yaptığımız her işlem sonrası müşterilerimize telefon aracılığıyla geri dönüşler sağlıyoruz. Bu dönüşlerde mini bir Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi anket yapılan müşterilerimizin bizlere verdikleri cevaplar daha sonraki hizmetlerimizin yönlendirilmeleri açısından önemlidir. Yaptığımız ankette müşterilerimize aldıkları kombi servis hizmetine 1-10 arasında bir puan vermelerini istiyoruz. Hizmetlerimizi Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi bu kadar sıkı tutarak personellerimizin de sürekli olarak daha aktif kalmalarını sağlıyoruz.

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.