• 0 (262) 331 15 69
  • img

Başiskele Baxi Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Başiskele Baxi Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Başiskele Baxi Klima Servisi Profesyonel Kadro, Uygun Fiyat, Hızlı Servis

Uzman Personel

Servis teknisyenlerimiz, gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, MYK Belgeli Uzman Kişilerden oluşmaktadır.

Aynı Gün Servis

Servisimizi aradığınız andan itibaren hemen aksiyona geçerek, sizlere hizmet vermek için gerekli tüm donanım ve hıza sahibiz.

Orijinal Yedek Parça

Servis hizmetimiz süresince ve kullandığımız ekipmanların tamamı CE ve TSE belgeli olup kalibrasyonu yapılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Tüm Kredi Kartları geçerlidir.

Başiskele Baxi Klima Servisi - Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi

Uzman ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile yerine getirmekte olduğumuz Baxi klima servis hizmetlerimizde müşterilerimizin tüm taleplerine en başarılı çözümleri sunmaktayız. En Başiskele Baxi Klima Servisi uygun fiyatlar ve ücretsiz keşif imkanları ile birlikte yerine getirdiğimiz klima servisi hizmetlerimizde sizlerden gelen tüm talepleri karşılamaktayız.


Baxi Klima Servis Hizmetlerimiz


Sıcak yaz aylarını en konforlu şekilde atlatmanız için klimalar son derece önemli bir yere sahiptir. Ancak klimalarda yaşanmakta olan arızalar bir hayli can sıkıcı durumlara neden olabilmektedir. Konusunda uzman Başiskele Baxi Klima Servisi ekibimiz ile birlikte sizler için yenilikçi hizmet anlayışımız ile birlikte klima servis hizmetleri sağlamaktayız. Baxi klima servis hizmetlerimizde bakım, montaj ve tamir gibi tüm ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler sunmaktayız.


Baxi Klima Tamir Hizmetlerimiz


Klimalarda farklı nedenle bir takım arızalar meydana gelebilmektedir.

En çok karşı karşıya kalınan klima arızalarını şu şekilde sıralamamız mümkün;

  • İç ünite ya da dış ünitenin neden olduğu arızalar
  • Düşük bir soğutucu akışının olması
  • Filtrenin kirlenmesi ya da tıkanması
  • Dış ünitenin daha zayıf çalışıyor Başiskele Baxi Klima Servisi olması
  • Elektrik kontrolü hatası

Bu ve benzeri durumlar ile Başiskele Baxi Klima Servisi klimalarda sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Sizlerde yaşamış olduğunuz klima arızalarında zaman kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz.


Klima Bakım Hizmetlerimiz


Klimaların belli aralıklarla bakımının sağlanması cihazdaki olası arızaları engellemekte ve daha yüksek bir performans ile çalışmasını sağlamaktadır. Klimaların sağlıklı hava üflemesi adına da bakım Başiskele Baxi Klima Servisi çalışmaları son derece önemlidir.

Bakımı düzenli olarak yapılan klimalar daha az enerji harcamakta ve daha verimli çalışmaktadır. Bakım sırasında ömrünü Başiskele Baxi Klima Servisi doldurmuş olan parçalar değiştirilir ve bu da ileride oluşabilecek arızaların engellenmesini sağlar. Düzenli olarak yapılan klima bakım çalışması ile birlikte klimalarınızın ömrünü de uzatabilirsiniz.


Klima Montaj Hizmetlerimiz


Klima montajının doğru yapılmaması klimalardan daha düşük bir verim almanıza neden olabilmektedir. Bu nedenle klima Başiskele Baxi Klima Servisi montaj ihtiyaçlarınızda da sizlere uzman ekibimiz ile birlikte kaliteli çözümler sunmaktayız. İlk önce klimanın montajının yapılacağı alanı belirleyen ekibimiz daha sonra ise montaj sürecini tamamlamaktadır. Baxi klima servisi ihtiyaçlarınızda Başiskele Baxi Klima Servisi tüm ekibimiz tam donanımlı hali ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Hizmet Diğer Verdiğimiz Bölgeler Görüntüle.

Sunduğumuz Hizmetler

img

Klima Servisi

Teknolojik ilerlemeler, sanıldığının aksine zaman zaman başkalarına bağımlılığımızı da artırıyor. Eski dönemlerde elektronik cihazların bazı arızalarını kendimiz çözebilirken...

Detaylı İncele

img

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımının hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan kombiler kişilerin özellikle kış aylarında kaliteli ısınma elde etmelerini sağlıyorlar. Odalarda bulunan...

Detaylı İncele

img

Petek Temizliği

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu...

Detaylı İncele

img

VRF Klima Servisi

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Tamir Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır...

Detaylı İncele

©Copyright 2020 - Kocaeli Klima Servisi.