TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Kocaeli'nin En Güvenilir Kombi ve Klima Servisi

Başiskele Airfel Petek Temizliği Servisi

Kış aylarında doğalgaz ile ısınan mekanlarında en çok, fazla fatura ödenmesine rağmen yeterince ısınılamadığı şikayetleri ile karşılaşılıyor. Şikayet edenlerin çoğu ise, kombi bakımlarını düzenli yaptırmalarına rağmen, kalorifer peteklerinin az ısıttığını bildiriyorlar. Bu şikayetlerin genel nedenini ise, peteklerin kirli veya tıkalı olması oluşturuyor.

Başiskele Airfel Petek Temizliği olarak, yılların tecrübesi ve en modern tekniklerle, sektörün en başarılı petek temizliği hizmetini vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizi bilimsel ve başarısı kanıtlanmış modern tekniklerle uygulamaktayız.

Başiskele Airfel Petek Temizliği

Sektörde petek temizleme işi yapan yetkili ve yetkisiz birçok firma bulunmaktadır. İnternet aramalarına ise, çok düşük fiyatlarla bu hizmeti verdiklerini iddia eden firma sayısının aşırı fazla olduğu görülmektedir.

Bu firmaların birçoğunun yaptığı temizlik işleminden sonra kalorifer petekleri ve boruları, sızdırmakta veya deforme olmaktadır. Hatta kombiler bile büyük zarar görmektedir. Firma olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, petek temizleme işini de usulüne uygun ve profesyonel bir anlayışla yapmaktayız. Firmamızın farkını ortaya çıkarak özelliklerimi şu şekilde sıralayabiliriz;

Firmamız, yasal tüm belgelere sahip ve yetkili bir servistir Hizmetlerimizi yılın her günü ve saatinde vermekteyiz Sektörün ulaşıldığında aynı gün ve en hızlı hizmeti veren servisiyiz Hizmetlerimizi kırıp dökmeden ve çevreye zarar vermeden gerçekleştirmekteyiz Hizmetlerimiz esnasında en modern ekipman ve malzemeleri kullanmaktayız Kalorifer peteklerinde olması gereken ısı elde edilmeden, işimizi bitmiş saymıyoruz

Arkom Teknik, verdiği tüm hizmetlerde kalite ve dürüstlüğü ilke olarak benimsemiştir. Birçok firma, tıkanıklıkları açmak için kullandıkları ucuz kimyasallar ile sisteme geri dönüşümü olmayan zararlar vermektedir. Firmamızın kullandığı kimyasallar, test edilerek onaylanmış, güçlü ama zararsız malzemelerden oluşmaktadır.

Başiskele Airfel Petek Temizliği Ne Zaman Gereklidir?

Kalorifer sisteminin içinde dolaşan şehir şebekesi suyunun içindeki bazı maddeler veya tortular, zamanla peteklerin içinde kalıntılara ve bu da tıkanmalara neden olur. Ayrıca, peteklerin uygun olmayan iç yapıları da, bu kalıntıların birikmesine neden olabilir.

Firma olarak, şu sorunlarla karşılaşıldığında bize ulaşılarak, peteklerin temizlenmesinin istenmesini tavsiye ediyoruz;

Ortam sıcaklığı kombinin düzgün çalışmasına rağmen, istenilen seviyede değilse Kalorifer petekleri arasında hiç ısınmayan veya daha az ısınan petek varsa Isınma esnasında, kalorifer peteklerinin içinden değişik sesler geliyorsa Kalorifer peteklerinin üst kısmı aşırı ısınmasına rağmen, alt kısımları ısınmıyorsa Beş seneden fazla bir süredir, petek temizliği yapılmamışsa Kombinin filtresi, normal zamanından çok daha önce ve sık sık kirleniyorsa

Kalorifer sistemindeki su kombiden de geçtiği için, bakımı yapılmasına rağmen kombinin arızalanmasına da neden olmaktadır. Firma olarak, petek temizleme işlemi esnasında, bakımlı dahi olsa, tekrar kombilerin durumunu da kontrol etmekteyiz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Arkom Teknik olarak petek temizleme işlemimizi, çevreyi kirletmeden ve yaşayanların faaliyetlerine engel olmadan gerçekleştirmekteyiz. İşlemlerimizi şu şekilde icra etmekteyiz;

Öncelikle kombiye zarar vermemek için, su giriş vanaları da dahil olmak üzere sistemi kapatıyoruz Tüm kalorifer peteklerinin giriş ve çıkış vanalarını kapatıyoruz. Sadece varsa banyodaki, yoksa temizliği yapacağımız peteğin vanalarını açık bırakıyoruz. Sistemdeki suyu bir hortumla klozete boşaltıyoruz Sisteme bağladığımız özel hortumla, sektörün en kaliteli temizleme cihazımızı kullanıyoruz. Cihazımızı çeşmeye bağlayarak, sistemi bir kez temiz su ile yıkıyor ve boşaltıyoruz Sistemdeki suyu tekrar boşalttıktan sonra, en gelişmiş ülkelerde başarılı sonuçlar alınan kimyasal maddemiz ile, sistemi temizliyoruz. Bu kimyasal sayesinde hiçbir tıkanıklık kalmadığı gibi, en ufak tortu dahi kalmıyor Son olarak bir kez daha sistemi temiz su ile yıkayıp, boşaltıyoruz ve kimyasallardan da arındırıyoruz.

Sistemi temizledikten sonra tüm vanaları açarak, kombiyi çalıştırıyoruz. Kombiden çıkan sıcaklık ile peteklerdeki ısınmayı ölçüyor ve istenilen sıcaklık elde edilene kadar işimizi bitirmiyoruz.

Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir?

Başiskele Airfel Petek Temizliği olarak gerçekleştirdiğimiz, petek temizleme hizmetinden sonra çok fazla olumlu geri dönüşler almaktayız. Bunların başında ise, ısınma kalitesinin yüksekliği geliyor. Hizmetimizi alan müşterilerimiz, daha düşük ısıda kombilerini yakmalarına rağmen daha iyi ısındıklarını ve daha az fatura ödediklerini bildiriyorlar.

Ayrıca tüm tıkanıklıkları giderdiğimiz için, kombiye en uzak mesafede olan kalorifer petekleri bile tamamen ısınmaktadır. Tüm kalorifer peteklerinin alt ve üst kısmı aynı sıcaklıkta olmakta, peteklerdeki anormal sesler yok olmaktadır.

Petek temizleme hizmetimiz sayesinde, kombilerin bu nedenle oluşan arızaları önlenmekte, ayrıca petek ve kombilerin ömürleri de uzamaktadır.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bölge & Markalar

Hizmet verdiğimiz tümm servis bölgeleri ve markalar burada;